Maj i czerwiec sprzyjają rocznicom. Dopiero co obchodziliśmy 18 urodziny WordPressa, a w czerwcu mamy kolejną okazję do świętowania, ponieważ Elementor dokładnie 5 lat temu został udostępniony po raz pierwszy w repozytorium WordPress. Co w związku z tym?

elementor urodziny

Urodzinowe rabaty na Elementora

Twórcy postanowili obniżyć na kilka dni ceny zakupu nowych licencji i o ile dobrze widziałem, to także rabaty obowiązują w sytuacji, gdy chcemy podnieść swój pakiet na wyższy.

W każdym razie zniżki sięgają nawet 50% w przypadku najdroższego pakietu pozwalającego na instalację Elementora na tysiącu instancji WordPress. To licencja przede wszystkim dla agencji i freelancerów, którzy tworzą strony dla swoich Klientów w oparciu o najpopularniejszego buildera dla WordPressa jakim bezsprzecznie na dziś jest Elementor. Jak wyglądają rabaty:

  • Plan Essential – niestety najtańsza licencja nie oferuje zniżki
  • Plan Advanced10% rabatu (licencja dla 3 stron)
  • Plan Expert20% rabatu (licencja dla 25 stron)
  • Plan Studio30% rabatu (licencja dla 100 stron)
  • Plan Agency50% rabatu (licencja dla 1000 stron)

W momencie gdy piszę ten tekst do końca urodzinowej promocji pozostało niecałe 6 dni. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem Elementora, to teraz jest dobry moment. Kolejne okazje tego typu być może pojawią się dopiero jesienią i nie ma żadnej pewności że sięgną 50%.

Na dokładkę kurs Elementor PRO

Ja również mam swoje małe święto. 1 czerwca 2003 roku czyli 18 lat temu, dosłownie na kilka dni po wydaniu WordPressa uruchomiłem swoją pierwszą firmę hostingową 🙂 Wspominam te czasy z dużą nostalgią i na pewno kiedyś szerzej o nich napiszę chociażby dlatego, żeby porównać jak na przestrzeni blisko dwóch dekad zmieniły się usługi hostingowe, a zmiany są kolosalne. Nie było wówczas hostingu WordPress, bo nikt z operatorów nawet o czymś takim nie myślał. Trudno się jednak dziwić skoro sam WordPress miał zaledwie kilka dni 🙂 Wszystko dopiero się zaczynało.

Wracając jednak do sedna. Oto mój prezent. Każdy z Was, kto zakupi Elementora PRO przynajmniej w pakiecie ADVANCED korzystając z poniższego przycisku, dzięki czemu wesprze przy tej okazji rozwój JZS, otrzyma w prezencie Kurs Elementora PRO.

Gdy już to zrobisz skontaktuj się ze mną informując o dacie zakupu, godzinie i o tym jaki plan Elementora nabyłeś. Zweryfikuję te dane i jeśli będą się zgadzały otrzymasz dostęp do kursu 🙂 Akcja potrwa do końca czerwca 2021 roku więc nieco dłużej niż sama promocja licencji Elementora 🙂

Udostępnij

Zobacz również

Elementor PRO 3.3

2 nowe widgety w Elementorze PRO 3.3

Elementor udostępnił kilka dni temu wersję beta zbliżającego się wydania Elementora PRO 3.3. Znajdziesz tu jak zawsze sporo poprawek, ale także nowości. Nowościami są dwa

Oxygen

Oxygen kreator stron dla WordPressa

Oxygen to projekt z kilkuletnią historią. Jeśli dobrze pamiętam pierwsza odsłona pojawiła się w 2016 roku. Pomimo wielu zalet nie jest to tak popularne narzędzie

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

WriterZen LTD
WriterZen

Znajdź niszowe frazy i twórz treści doskonale zoptymalizowane pod kątem...

pcloud lifetime
pCloud

Dysk w chmurze z dostępem dożywotnim. Zapisuj swoje pliki i...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *