Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

pozwól sobie pomóc

Asysta WordPress

Potrzebujesz pomocy przy stronie lub sklepie? Spotkajmy się online!

Po co mi Asysta WordPress?

Załóżmy, że zdecydowałeś się na samodzielną budowę strony internetowej, sklepu lub innego projektu na bazie systemu WordPress. W trakcie pracy okazuje się, że utknąłeś, coś nie wychodzi, nie wiesz w jaki sposób osiągnąć zamierzony cel lub po prostu chcesz lepiej zrozumieć mechanizmy i możliwości Twojej strony by w pełni wykorzystać jej potencjał. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz z tym wszystkim zmagać się sam!

Asysta WordPress, to nasze wspólne spotkania online, podczas których pomogę Ci rozwiązać problemy, skonfigurować i zoptymalizować witrynę, rozszerzenia, motywy oraz lepiej poznać środowisko pracy. Wszystko po to abyś w krótkim czasie usamodzielnił się i uniezależnił od zewnętrznych agencji i freelancerów.

Jak to działa?

Ty jesteś najważniejszy

Po rezerwacji daty i godziny naszego spotkania wyślę Ci link do wirtualnego pokoju, gdzie odbędzie się najbliższa sesja online.

Nie musisz niczego instalować na swoim komputerze, wystarczy że masz przeglądarkę stron Chrome lub Firefox i mikrofon. Niczego więcej nie potrzebujesz.

Innowacyjne mechanizmy COBROWSINGU pozwolą nam wspólnie pracować na Twojej stronie w czasie rzeczywistym, co oznacza, że nie będziesz jedynie biernym odbiorcą, ale weźmiesz czynny udział w naszych działaniach. To niezwykle ważne, ponieważ w ten sposób wyniesiesz ze spotkania o wiele więcej. Dodatkowo nasze sesje jeśli zechcesz mogą być rejestrowane po to abyś później mógł do nich wrócić i przypomnieć sobie detale, które umykają z pamięci.

Prostota, komfort i efektywność

Cobrowsing, udostępnianie ekranu, plików, prezentacje, komunikacja audio – video – chat, rejestracja sesji i wiele więcej… To wszystko czyni nasze spotkania o wiele efektywniejszymi. Poruszanie się po pokoju jest niezwykle proste i intuicyjne.

asysta wordpress

Asysta Standard vs Asysta Pack

Do dyspozycji masz dwa rodzaje spotkań. Standardowe i rozszerzone. Wybierz to, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Poniżej znajdziesz opis obu rodzajów asysty.

Asysta Standard

To konsultacja trwająca do 1 godziny, którą możesz zarezerwować za każdym razem, gdy masz jakiś problem lub zechcesz lepiej poznać możliwości WordPress’a i uporządkować swoją wiedzę na jego temat.

Asysta Pack - nie tylko wsparcie

Ten rodzaj asysty dedykowany jest osobom, które chcą przenieść do nas swoją stronę lub posiadają konto hostingowe na naszej platformie, a dodatkowo chcą skorzystać z bonusów w ramach Asysty Pack.  To także dłuższe spotkanie trwające jednorazowo do 3 godzin.

Dodatkowe korzyści pakietu

Wystarczy, że zdecydujesz się na przeniesienie swojej strony na nasz hosting, a otrzymasz go na rok bezpłatnie (konto BLUE lub RED). Ty decydujesz. W ten sposób z miejsca zaoszczędzisz 200-300 zł. To jednak nie wszystko ponieważ tak długo jak będziesz korzystać z naszych kont, możesz cieszyć się także innymi profitami takimi jak:

 • Elementor w wersji PRO - oszczędzisz około 200 zł
 • Motyw Astra w wersji PRO + Ultimate Addonf for Elementor - oszczędzisz około 700 zł
 • Essential Addons for Elementor PRO - oszczędzisz około 100 zł
 • LoginPress Pro - oszczędzisz około 300 zł
 • Kupon rabatowy w wysokości 50% na dowolny mój kurs

Łączny pakiet korzyści w ramach Asysty Pack, to wartość przekraczająca 1 500 zł!
W trakcie naszego spotkania dobierzemy optymalne składowe i wytłumaczę Ci jak z nich korzystać.

Czego dotyczy asysta?

To zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb. Może to być rodzaj kursu pracy z WordPressem jeden na jeden lub pomoc w rozwiązaniu doraźnych problemów na jakie napotykasz. Przykładowe zagadnienia nad którymi możemy się skupić podczas spotkań, to:

 • Instalacja i konfiguracja WordPress'a
 • Poznanie możliwości środowiska pracy
 • Dobór instalacja i konfiguracja motywu
 • Dobór instalacja i konfiguracja wtyczek realizujących Twoje cele biznesowe
 • Praca z Elementorem i Elementorem PRO
 • Praca ze sklepem WooCommerce
 • Optymalizacja strony/sklepu pod kątem wydajności
 • Optymalizacja strony/sklepu pod kątem SEO
 • Zabezpieczenie strony/sklepu
 • Aktualizacje WodPress'a, motywów, wtyczek
 • Pomoc w usunięciu skutków infekcji, włamań itp...
 • Konsultacje marketingowe

Jak Zarezerwować Spotkanie?

Procedura rezerwacji jest szybka i wygodna. Wybierz poniżej rodzaj asysty, a następnie termin naszego najbliższego spotkania. Po dokonaniu rezerwacji skontaktuję się z Tobą i przekażę dostęp do pokoju naszej sesji online.

Podane ceny to ceny netto, do których zostanie doliczony podatek VAT 23%

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Przewiń do góry
small_c_popup.png

Odbierz Prezent!

Nie przegap nowych poradników, którymi dzielę się z Subskrybentami JZS. W prezencie otrzymasz kupon rabatowy -20% na kursy poznajWP.pl!

Webinar: "Strona Internetowa, Sklep... - jak zacząć?"

piątek 25.10, godz. 19:00 - Wstęp wolny - Ograniczona ilość miejsc!