Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

Bezpłatne szkolenia online – Jak Założyć Stronę, Adwords, Facebook Ads i nie tylko

Krzysztof Wojteczko
Krzysztof Wojteczko
Ostatnia aktualizacja: 18 lutego 2020
bezpłatne szkolenia online

Cieszę się, że dziś mogę podzielić się Tobą dobrą wiadomością, która być może będzie miała znaczący wpływ na to jak prowadzisz i jak ukierunkujesz działania związane z Twoją stroną internetową. Od 29 września wracamy z serią bezpłatnych warsztatów online na temat bardzo bliski tej stronie, co w prostej linii oznacza, że będę opowiadał i pokazywał krok po kroku jak zrobić stronę internetową wykorzystując do tego celu WordPress’a i kilka fajnych dodatków. Jeśli dopiero szukasz informacji na temat tego jak założyć stronę, poświęć chwilę swojego czasu i zapisz się na bezpłatne szkolenie, a nie pożałujesz.

Oprócz flagowego dla JZS tematu pojawią się zajęcia z podstaw marketingu internetowego, podczas których nauczysz się planować i wdrażać kampanie reklamowe na Facebooku i Google AdWords. Nie zabraknie też tematu związanego z wykorzystaniem bezpłatnych narzędzi do analizy strony pod kątem jej użyteczności, co z kolei pozwoli Ci lepiej wykorzystać jej potencjał i zagospodarować ruch, który już masz albo dopiero przyciągniesz, chociażby poprzez wspomniane kampanie reklamowe działania SEO itp.

Szkolenia poprowadzę razem z moim wieloletnim przyjacielem i partnerem biznesowym Tomkiem Gębałą, ekspertem w dziedzinie marketingu internetowego. To prawdziwy pasjonat AdWords’a oraz technik pozwalających wycisnąć z tego narzędzia możliwie jak najwięcej oraz równie oddany tematyce SEO i wszystkiemu co wiąże się z optymalizacją stron internetowych pod kątem ich skutecznego pozycjonowania. Bezwzględnie warto posłuchać tego co ma Ci do przekazania!

Serię zaczynamy od 4 szkoleń dla początkujących, co oznacza, że wiedza jaką przekażemy będzie ukierunkowana na osoby, które nie mają lub mają bardzo znikome doświadczenie w obszarze poruszanych zagadnień. Będzie więc prosto, przyjemnie, ale także efektywnie. To czego się nauczysz pozwoli Ci dalej pogłębiać wiedzę i skuteczniej rozwijać swoją stronę internetową, bo przecież chodzi o to abyś miał z niej jak najwięcej pożytku.

Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Tomka na zajęcia, podczas których obok sporej dawki praktycznej wiedzy będziemy mieli także kilka niespodzianek dla uczestników warsztatów.

Każde szkolenie ma przynajmniej dwa terminy do wybory, tak abyś mógł wybrać dla siebie ten, który najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zarezerwowania miejsca znajdziesz pod poniższym linkiem.

Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona dlatego im szybciej się zarejestrujesz tym lepiej. Do zobaczenia !

PODAJ DALEJ!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Autor

Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

Szkoleniowiec, miłośnik nowych technologii, WordPress'a i wszystkiego co ma związek z marketingiem internetowym. Swoją pierwszą stronę stworzył w 1996 roku, a od 2003 roku prowadzi agencje marketingowe i hostingowe.

Może Cię zainteresować także

Twój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony internetowej.

Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!

KURS wordpress!