Cieszę się, że dziś mogę podzielić się Tobą dobrą wiadomością, która być może będzie miała znaczący wpływ na to jak prowadzisz i jak ukierunkujesz działania związane z Twoją stroną internetową. Od 29 września wracamy z serią bezpłatnych warsztatów online na temat bardzo bliski tej stronie, co w prostej linii oznacza, że będę opowiadał i pokazywał krok po kroku jak zrobić stronę internetową wykorzystując do tego celu WordPress’a i kilka fajnych dodatków. Jeśli dopiero szukasz informacji na temat tego jak założyć stronę, poświęć chwilę swojego czasu i zapisz się na bezpłatne szkolenie, a nie pożałujesz.

Oprócz flagowego dla JZS tematu pojawią się zajęcia z podstaw marketingu internetowego, podczas których nauczysz się planować i wdrażać kampanie reklamowe na Facebooku i Google AdWords. Nie zabraknie też tematu związanego z wykorzystaniem bezpłatnych narzędzi do analizy strony pod kątem jej użyteczności, co z kolei pozwoli Ci lepiej wykorzystać jej potencjał i zagospodarować ruch, który już masz albo dopiero przyciągniesz, chociażby poprzez wspomniane kampanie reklamowe działania SEO itp.

Szkolenia poprowadzę razem z moim wieloletnim przyjacielem i partnerem biznesowym Tomkiem Gębałą, ekspertem w dziedzinie marketingu internetowego. To prawdziwy pasjonat AdWords’a oraz technik pozwalających wycisnąć z tego narzędzia możliwie jak najwięcej oraz równie oddany tematyce SEO i wszystkiemu co wiąże się z optymalizacją stron internetowych pod kątem ich skutecznego pozycjonowania. Bezwzględnie warto posłuchać tego co ma Ci do przekazania!

Serię zaczynamy od 4 szkoleń dla początkujących, co oznacza, że wiedza jaką przekażemy będzie ukierunkowana na osoby, które nie mają lub mają bardzo znikome doświadczenie w obszarze poruszanych zagadnień. Będzie więc prosto, przyjemnie, ale także efektywnie. To czego się nauczysz pozwoli Ci dalej pogłębiać wiedzę i skuteczniej rozwijać swoją stronę internetową, bo przecież chodzi o to abyś miał z niej jak najwięcej pożytku.

Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Tomka na zajęcia, podczas których obok sporej dawki praktycznej wiedzy będziemy mieli także kilka niespodzianek dla uczestników warsztatów.

Każde szkolenie ma przynajmniej dwa terminy do wybory, tak abyś mógł wybrać dla siebie ten, który najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zarezerwowania miejsca znajdziesz pod poniższym linkiem.

Ilość uczestników warsztatów jest ograniczona dlatego im szybciej się zarejestrujesz tym lepiej. Do zobaczenia !

Udostępnij

Zobacz również

co to jest webinar

Webinar co to jest i czemu służy?

Webinar, webinary… Z pewnością słyszysz te słowa coraz częściej. Zwłaszcza dziś, kiedy za sprawą pandemii aktywność z nimi związana jest bardziej odczuwalna. W tym artykule

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

WooFunnels ltd
WooFunnels

Kreator lejków sprzedażowych dla WooCommerce i procesów automatyzacji w jednym.

Meta Box Lifetime
Meta Box

Dodawaj własne rodzaje treści, pola i taksonomie do WordPressa.

PayForm oferta lifetime
PayForm

Generowanie formularzy szybkich płatności. Możesz tym narzędziem zwiększyć konwersję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *