WordPress Black Friday i Cyber Monday

Jak każdego roku, gdy zbliża się okres świąteczny w ślad za tym pojawiają się niesamowite okazje, obok których trudno przejść obojętnie.
Black Friday i Cyber Monday, to dni kiedy możemy wzbogacić naszą stronę działającą na WordPressie o pożądane dodatki w bardzo atrakcyjnych cenach. Rzućmy okiem na wybrane propozycje.

Prezenty przez cały Grudzień!

[rafflepress id="7"]

Wyróżnione okazje

JZS POLECA

Poniżej znajdziesz dodatkowe kursy online, a także kilka dodatków (rozszerzenia, motywy) dla Twojej strony, które znam, cenię i polecam. Nie wymieniam tu wszystkich ofert jakie możesz znaleźć , a jest ich naprawdę wiele. Udostępniam te rozwiązania, co do których wiem, że się sprawdzają i przynoszą realne korzyści. Jakby nie było sam z nich korzystam czy to na swoich stronach czy stronach Klientów.

Niektóre z wymienionych propozycji wygasają w piątek, inne w poniedziałek.Także sprawdź indywidualnie każdy deal, który Cię interesuje, żeby przypadkiem nie przespać okazji. Udanych zakupów!

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony internetowej.

Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!

KURS wordpress!