BEZPŁATNY KURS WORDPRESS

Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

WordPress Black Friday i Cyber Monday

Jak każdego roku, gdy zbliża się okres świąteczny w ślad za tym pojawiają się niesamowite okazje, obok których trudno przejść obojętnie.
Black Friday i Cyber Monday, to dni kiedy możemy wzbogacić naszą stronę działającą na WordPressie o pożądane dodatki w bardzo atrakcyjnych cenach. Rzućmy okiem na wybrane propozycje.

Prezenty przez cały Grudzień!

[rafflepress id="7"]

Wyróżnione okazje

JZS POLECA

Poniżej znajdziesz dodatkowe kursy online, a także kilka dodatków (rozszerzenia, motywy) dla Twojej strony, które znam, cenię i polecam. Nie wymieniam tu wszystkich ofert jakie możesz znaleźć , a jest ich naprawdę wiele. Udostępniam te rozwiązania, co do których wiem, że się sprawdzają i przynoszą realne korzyści. Jakby nie było sam z nich korzystam czy to na swoich stronach czy stronach Klientów.

Niektóre z wymienionych propozycji wygasają w piątek, inne w poniedziałek.Także sprawdź indywidualnie każdy deal, który Cię interesuje, żeby przypadkiem nie przespać okazji. Udanych zakupów!

O JZS

Ta strona powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą dzielić się z innymi tym co robią i czym się pasjonują. Najprostszą metodą takiej formy przekazu jest właśnie strona internetowa. Możesz zrobić wszystko co tylko zechcesz docierając do ludzi, którzy mają takie same zainteresowania lub szukają właśnie tego co masz do zaoferowania. To olbrzymi potencjał, który możesz wykorzystać.

Jak Zrobić Stronę 2012 - 2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone

BEZPŁATNY KURS BUDOWY STRON WWW!

PRZEZ 3 DNI KOLEJNE LEKCJE WIDEO + BONUSY!

Możesz się wypisać w każdej chwili. Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Przewiń do góry

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić ten pierwszy, niezwykle ważny krok.

Możesz się wypisać w każdej chwili. Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ,
BEZPŁATNY KURS!