WordPress Black Friday i Cyber Monday

Jak każdego roku, gdy zbliża się okres świąteczny w ślad za tym pojawiają się niesamowite okazje, obok których trudno przejść obojętnie.
Black Friday i Cyber Monday, to dni kiedy możemy wzbogacić naszą stronę działającą na WordPressie o pożądane dodatki w bardzo atrakcyjnych cenach. Rzućmy okiem na wybrane propozycje.

Prezenty przez cały Grudzień!

[rafflepress id="7"]

Wyróżnione okazje

JZS POLECA

Poniżej znajdziesz dodatkowe kursy online, a także kilka dodatków (rozszerzenia, motywy) dla Twojej strony, które znam, cenię i polecam. Nie wymieniam tu wszystkich ofert jakie możesz znaleźć , a jest ich naprawdę wiele. Udostępniam te rozwiązania, co do których wiem, że się sprawdzają i przynoszą realne korzyści. Jakby nie było sam z nich korzystam czy to na swoich stronach czy stronach Klientów.

Niektóre z wymienionych propozycji wygasają w piątek, inne w poniedziałek.Także sprawdź indywidualnie każdy deal, który Cię interesuje, żeby przypadkiem nie przespać okazji. Udanych zakupów!

Subskrybuj Jak Zrobić Stronę

Subskrybuj biuletyn aby nic co ważne, a co ma lub może mieć związek z Twoją stroną, sklepem czy blogiem, nie umknęło Twojej uwadze. W każdej chwili możesz się wypisać. Zapraszam!

O JZS

Ta strona powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą dzielić się z innymi tym co robią i czym się pasjonują. Najprostszą metodą takiej formy przekazu jest właśnie strona internetowa. Możesz zrobić wszystko co tylko zechcesz docierając do ludzi, którzy mają takie same zainteresowania lub szukają właśnie tego co masz do zaoferowania. To olbrzymi potencjał, który możesz wykorzystać.

Jak Zrobić Stronę 2012 - 2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone

ODBIERZ DOSTĘP DO KURSU

Przewiń do góry

ZACZEKAJ!

oDBIERZ KURS

WordPress Pierwsze Kroki Całkowicie Bezpłatnie!

Prezent antykryzysowy dla Ciebie

Udostępnij na
Skopiuj link