Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

Dział z darmowymi szablonami dla WordPressa’a

Ostatnia aktualizacja:

W kilku poprzednich artykułach wspominałem o tym, że któregoś dnia uruchomię dział z bezpłatnymi szablonami dla WordPress’a. Ten dzień właśnie nadszedł. Tak jak zapowiadałem dział zawierać będzie docelowo kilkanaście, może kilkadziesiąt szablonów dla WordPress’a stworzonych w Artisterze.

To co cechuje te szablony to ich prostota, co jest niezwykle ważne zwłaszcza dla kogoś kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze stroną internetową. To świetne szablony do stawiania pierwszych kroków.

Każdy z nich pomimo swojej prostoty jest szablonem wpisujacym się w aktualne trendy. Każdy jest szablonem responsywnym, co oznacza, że strona na nim stworzona będzie funkcjonalna także na urządzeniach mobilnych z małymi ekranami takich jak smartfony. Dziś to już w zasadzie standard i nie ma sensu uruchamiać stron na szablonach, które z responsywnością nie mają nic wspólnego. W mojej ocenie to zwyczajna strata czasu.

Na obecną chwilę znajdziecie u mnie do pobrania dwa szablony, ale sukcesywnie będę dodawał kolejne, tak aby w ciągu kilku miesięcy pojawiło się tu może nawet kilkadziesiąt propozycji.

Zapraszam do pobierania i swobodnego korzystania z szablonów dla WordPress’a. Wszystkie są dostępne bezpłatnie bez jakichkolwiek ograniczeń.

[button style=”large green” link=”https://jak-zrobic-strone.pl/darmowe-szablony-wordpress/” ]POBIERZ DARMOWE SZABLONY WORDPRESS[/button]

Spodobał Ci się ten artykuł?

Mam dla Ciebie o wiele więcej. Dołącz do tysięcy Subskrybentów, aby otrzymywać powiadomienia o nowych tekstach na temat pracy ze stroną. Czeka też niespodzianka :)

Oceń artykuł

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

UDOSTĘPNIJ TEŻ W INNYCH MIEJSCACH

Share on linkedin
Share on google
Share on whatsapp
Share on reddit
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Autor

Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

Szkoleniowiec, miłośnik nowych technologii, WordPress'a i wszystkiego co ma związek z marketingiem internetowym. Swoją pierwszą stronę stworzył w 1996 roku.

Może Cię zainteresować także

Dodaj komentarz

avatar

JZS używa wtyczki Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się jak komentarze są przetwarzane.