Zapraszam uczestników Kursu WordPress do obejrzenia nowych lekcji dotyczących pracy z edytorem Gutenberg.

Gutenberg z każdą kolejną odsłoną WordPressa dojrzewa, a tym samym z wersji na wersję można go traktować coraz poważniej. To co zobaczycie na nowych lekcjach, to Gutenberg z jakim już niedługo będziecie mogli pracować. Dlaczego nie teraz? Ponieważ podczas nowych lekcji pracujemy z edytorem jaki dopiero się pojawi w nadchodzącej wersji WordPressa oznaczonej numerem 5.5! Poniżej, krótki fragment kursu:

Do kursu możecie dołączyć pod adresem: https://poznajwp.pl/kurs/wordpress/

W związku z tym, że nowe lekcje dotyczą zbliżającej się wielkimi krokami nowej wersji WordPress’a, to w ramach kursu wciąż jeszcze znajdziecie lekcje dotyczące aktualnej wersji edytora.

Czego się nauczycie?

Nowe lekcje są znacznie bardziej rozbudowane, co poniekąd wynika z faktu, że sam edytor także oferuje nam coraz więcej możliwości. Lekcje można podzielić na trzy części. Z jednej strony poznajemy interfejs Gutenberga i wszystkie jego narzędzia, z drugiej strony mamy praktyczny warsztat, gdzie wykorzystujemy poznane narzędzia, tworząc przykładową stronę. W końcu, nie brakuje lekcji, na których zobaczycie w jaki sposób rozszerzyć Gutenberga o kolejne możliwości, których natywnie nie oferuje.

Zapraszam wszystkich kursantów, a także każdego z Was, kto chce gruntownie poznać WordPress’a i tworzyć strony, blogi, sklepy lub inne projekty stając się niezależnym i samowystarczalnym twórcą. Przypominam, że nie musicie mieć doświadczenia w pracy ze stronami internetowymi! Wystarczy chęć nauczenia się czegoś nowego i materiał tego kursu 🙂

Udostępnij

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Zobacz również

Polecane Oferty LifeTime!

Meta Box Lifetime
Meta Box

Dodawaj własne rodzaje treści, pola i taksonomie do WordPressa.

GetLead.page w ofercie lifetime
GetLead.page

Czat tekstowy, audio i wideo. Zwiększ sprzedaż dzięki lepszym interakcjom...

Scalify LTD
Scalify

Twórz reklamy, publikuj je i zwiększaj konwersje kampanii na Facebooku,...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *