Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

Nowe lekcje – Edytor Gutenberg – WordPress 5.5

Krzysztof Wojteczko
Krzysztof Wojteczko
Ostatnia aktualizacja: 12 lipca 2020
Gutenberg WordPress 5.5

Zapraszam uczestników Kursu WordPress do obejrzenia nowych lekcji dotyczących pracy z edytorem Gutenberg.

Gutenberg z każdą kolejną odsłoną WordPressa dojrzewa, a tym samym z wersji na wersję można go traktować coraz poważniej. To co zobaczycie na nowych lekcjach, to Gutenberg z jakim już niedługo będziecie mogli pracować. Dlaczego nie teraz? Ponieważ podczas nowych lekcji pracujemy z edytorem jaki dopiero się pojawi w nadchodzącej wersji WordPressa oznaczonej numerem 5.5! Poniżej, krótki fragment kursu:

Do kursu możecie dołączyć pod adresem: https://poznajwp.pl/kurs/wordpress/

W związku z tym, że nowe lekcje dotyczą zbliżającej się wielkimi krokami nowej wersji WordPress’a, to w ramach kursu wciąż jeszcze znajdziecie lekcje dotyczące aktualnej wersji edytora.

Czego się nauczycie?

Nowe lekcje są znacznie bardziej rozbudowane, co poniekąd wynika z faktu, że sam edytor także oferuje nam coraz więcej możliwości. Lekcje można podzielić na trzy części. Z jednej strony poznajemy interfejs Gutenberga i wszystkie jego narzędzia, z drugiej strony mamy praktyczny warsztat, gdzie wykorzystujemy poznane narzędzia, tworząc przykładową stronę. W końcu, nie brakuje lekcji, na których zobaczycie w jaki sposób rozszerzyć Gutenberga o kolejne możliwości, których natywnie nie oferuje.

Zapraszam wszystkich kursantów, a także każdego z Was, kto chce gruntownie poznać WordPress’a i tworzyć strony, blogi, sklepy lub inne projekty stając się niezależnym i samowystarczalnym twórcą. Przypominam, że nie musicie mieć doświadczenia w pracy ze stronami internetowymi! Wystarczy chęć nauczenia się czegoś nowego i materiał tego kursu 🙂

PODAJ DALEJ!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Autor

Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

Szkoleniowiec, miłośnik nowych technologii, WordPress'a i wszystkiego co ma związek z marketingiem internetowym. Swoją pierwszą stronę stworzył w 1996 roku, a od 2003 roku prowadzi agencje marketingowe i hostingowe.

Może Cię zainteresować także

Twój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony internetowej.

Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!

KURS wordpress!