Indywidualne szkolenia WordPress

Nie każdy ma czas i ochotę aby wszystko robić samemu. Znam to z autopsji 🙂 Zwłaszcza na początku wszystko wydaje się nie do przeskoczenia, ale uwierz mi tak nie jest, to tylko pozory. Wiem, że wiele osób na samym początku się zniechęca i odpuszcza, bo dużo rzeczy wydaje się zbyt trudne do opanowania. Proszę Cię nie popełniaj tego błędu! Odrobina wytrwałości, samozaparcia i nagroda murowana, to jest w zasięgu Twojej ręki, a ja jeśli zechcesz pomogę Ci postawić pierwsze kroki i poprowadzę Cię za rękę. Pamiętaj nie ma nic lepszego jak świadomość, że jesteś niezależny w tym co robisz i w razie potrzeby nie jesteś skazany na łaskę i niełaskę innych, którzy na domiar często wyciągnął rękę nie małe kwoty za swoje usługi.

Jeśli mówisz sobie, nie dam rady, to za trudne, albo po prostu nie mam na to czasu, to dobrnij proszę do końca tej strony bo przygotowałem dla Ciebie konkretną propozycje wsparcia Twoich działań.

Szkolenie online – indywidualne!

To najskuteczniejsza metoda opanowania opisanej na tej stronie techniki tworzenia stron internetowych na bazie systemu WordPress. Dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne do uruchomienia własnej strony www, a nawet więcej, bo dzięki indywidualnej pracy szkolenie może być spersonalizowane pod kątem Twoich potrzeb! To niezwykły atut, którego nie znajdziesz na spędach grupowych, a już na pewno na gotowych kursach video, które są jedynie maszynką do robienia pieniędzy.
Szkolenie indywidualne jeden na jeden daje osobom nieco nieśmiałym komfort psychiczny bo bywa, że na tradycyjnych szkoleniach krępują się zadawać pytania przez co sporo na tym tracą. U mnie ten problem nie istnieje. Zajęcia prowadzę tak abyś dowiedział się jak najwięcej, ale przede wszystkim abyś osiągnął cel jaki sobie wyznaczyłeś. Zaprzyjaźniamy się, rozmawiamy i pogłębiamy Twoją wiedzę i pewność siebie, że potrafisz i że można. Bo można 🙂

Ja wygląda szkolenie w żołnierskim skrócie i co otrzymuję

 1. Szkolenie trwa 3 godziny – rozmawiamy i omawiamy zagadnienia kursu za pośrednictwem aplikacji Skype, którą większość ma zainstalowaną na swoim komputerze i ją zna.
 2. W trakcie szkolenia dowiesz się:
  • jak uruchomić WordPress’a
  • jak wprowadzać zmiany w wyglądzie graficznym strony, jak znaleźć, dobrać i zainstalować szablon graficzny.
  • jak zarządzać treściami (strony, artykuły, media)
  • jak wyszukiwać i instalować dodatki zwiększające funkcjonalność strony dostosowując ją do Twoich potrzeb. Na co zwracać uwagę przy ich doborze.
  • jak zoptymalizować stronę pod kątem SEO

   Każdy z powyższych elementów może być dopasowany do Twoich potrzeb, co zazwyczaj ujawnia się w trakcie samego szkolenia, gdy zadajesz pytania, ale dobrą praktyką jest opisanie tego co planujesz stworzyć w formularzu zgłoszenia na kurs. Pozwoli mi to już od samego początku zaplanować i poprowadzić szkolenie w taki sposób abyś wyciągnął z niego jak najwięcej.
 3. Po szkoleniu otrzymujesz dodatkowo bezpłatną godzinę konsultacji. Dzięki temu to co uda Ci się wdrożyć praktycznie, będziesz mógł skonsultować, a ja podpowiem Ci co warto poprawić, co zrobiłeś nie tak a z czym poradziłeś sobie rewelacyjnie 🙂
 4. Udostępnię Ci także miejsce na moim serwerze na okres 3 miesięcy, gdzie bez dodatkowych opłat będziesz mógł pracować nad swoją stroną. Instalacja i podstawowa konfiguracja WordPressa gratise!
 5. Otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

Koszt szkolenia

Moduł podstawowy czyli to co opisałem powyżej to 780 zł brutto. Wystawiam fakturę VAT.
Biorąc pod uwagę fakt, że szkolenie jest prowadzone indywidualnie, a po szkoleniu dostajesz dodatkową opiekę w postaci indywidualnych konsultacji plus miejsce na stronę, pomoc przy rejestracji domeny, a także o czym nie wspomniałem materiał ze szkolenia z najważniejszymi zagadnieniami, które poruszymy cena jest bardzo atrakcyjna.

Zapewniam, że dużo zmieni się w Twoim życiu po naszym spotkaniu, nabierzesz pewności siebie i będziesz w stanie samodzielnie prowadzić własną stronę internetową. Wyniesiesz z tego szkolenia o wiele więcej niż na analogicznych kursach grupowych! Zaoszczędzisz spory grosz, który normalnie musiałbyś wydać na informatyka lub zapłacić agencji za jej usługi, a w efekcie i tak byłbyś od nich zależny nawet przy najdrobniejszych rzeczach. Po co, pytam po co? W końcu będziesz miał stronę, z której będziesz zadowolony!

Jak zapisać się na szkolenie?

Wypełnij poniższy formularz. Zwróć uwagę na dwa elementy.

 1. Zaproponuj przynajmniej trzy dogodne dla Ciebie terminy i godziny szkolenia.
 2. Napisz nad jaką stroną będziesz chciał pracować, czyli np: „Chcę uruchomić stronę mojej firmy, która zajmuje się tym i tym, chcę aby na stronie był formularz kontaktowy, mapa z zaznaczonym adresem, portfolio i kilka stron opisowych.” To przykład ale chodzi o to, że mając tego typu informacje będę mógł już na samym starcie ukierunkować szkolenie tak abyś rzeczywiście był w stanie zrealizować swoje założenia.

No cóż sporo się opisałem. Teraz Twój ruch. Zaprzyjaźnijmy się, a Ty zrób to czego potrzebujesz: własną stronę internetową!

Zaznacz odpowiednią opcję

Czy już masz domenę i hosting dla swojej strony?

Opisz jaką stronę chcesz uruchomić, z czym masz największe trudności. Im więcej szczegółów podasz tym lepiej dopasuję zajęcia do Twoich potrzeb.

Termin

Zaproponuj termin, który wstępnie Ci odpowiada. Szkolenia mogą się odbyć od poniedziałku do piątku w przedziale godzin od 8:00 do 21:00.

Napisz w jakich innych terminach odbycie szkolenia byłoby dla Ciebie dogodne. W sytuacji gdyby wstępnie zaproponowany przez Ciebie termin był niemożliwy do osiągnięcia na podstawie tego opisu zaproponuję inne.

Please wait...