Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

Instalacja WordPressa – Wideo

Potrzebujesz wsparcia przy instalacji, konfiguracji i wdrożeniu WordPressa?

Jeśli masz firmę skorzystaj z rekomendowanej przeze mnie, unikalnej na polskim rynku oferty łączącej w sobie wsparcie agencji interaktywnej z profesjonalną usługą hostingową dla strony na systemie WordPress. Nie musisz marnować czasu na rozgryzanie wszelkich zawiłości związanych z uruchomieniem własnej strony. Dostaniesz w pakiecie sporą dawkę wiedzy, co pozwoli Ci efektywniej wykorzystać potencjał własnej strony internetowej i lepiej rozwinąć biznes.

Na czym polega wyjątkowość tej propozycji?

To usługa dedykowana klientom biznesowym zapewniająca wsparcie przy uruchomieniu strony internetowej bazującej na systemie WordPress, koncentrująca się indywidualnie na Twoim biznesie i jego potrzebach. Otrzymujesz także miejsca na serwerze klasy Premium dedykowane środowisku WordPress. Nie zostajesz sam. Czegoś podobnego na rynku nie ma!

Opieka Agencji Internaktywnej

1 godzina pracy specjalisty z Tobą i Twoją stroną internetową.

Miejsce na serwerze Premium

Zaawansowana optymalizacja pod kątem systemu WordPress

Koszt usługi

Standardowa opłata za usługę zaczyna się od 100 zł netto/rok dla typowych stron firmowych. Dla czytelników JZS pierwszy rok obniżony o połowę.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Co nowego na blogu?

Przewiń do góry

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony internetowej.

Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!

KURS wordpress!