Odbierz Kurs WordPress lub kupon rabatowy 50%

Dolącz do Konkursu JZS i Wygraj!

Chcesz nauczyć sie budowy stron www? W planach masz stworzenie własnej strony od początku do końca samodzielnie?
Świetnie! Zagraj na JZS o niesamowicie praktyczną nagrodę:

Kurs WordPress onLine 2019

Ten wyjątkowy kurs WordPress’a możesz otrzymać bezpłatnie! Zapomnij o trudach samodzielnego zmagania się z rozwojem strony. Zrobisz wszystko o wiele szybciej i efektywniej. Szczegóły na temat kursu znajdziesz na stronie “Kurs WordPress“. Aby wygrać do niego dostęp wystarczy wziąć udział w konkursie i powalczyć o punkty. W ten prosty sposób możesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

Jak to działa?

Dołącz do konkursu rejestrując się na jego karcie. Możesz użyć swojego konta na Facebooku lub tradycyjnie adresu email.

Od tej chwili możesz zacząć gromadzić punkty zgodnie z opisem przy każdym sposobie na ich pozyskanie. Część punktów można zdobyć jednorazowo, inne można generować w nieograniczonych ilościach, jak np. za dołączenie do konkursu znajomych z Twojego polecenia! 

Kto wygrywa?

To konkurs, w którym wygrać może każdy i nie jest to pusty slogan marketingowy. Czytaj dalej. Po zakończeniu konkursu zostaną wybrane trzy osoby, które uzyskały największą ilość punktów. To przeważający czynnik. Jednak przy ostatecznym wyborze zwycięzców głównej nagrody nie tylko punkty będą brane pod uwagę, ale także kreatywne, ciekawe opisy związane z JZS, kursem i konkursem na profilach społecznościowych, stronach itd…

Trzy wybrane osoby otrzymają nieograniczony czasowo dostęp do kursu WordPress’a onLine, a także dostęp do zamkniętego forum wsparcia oraz atrakcyjną nagrodę niespodziankę od JZS 🙂 

Ale UWAGA! Wystarczy, że zdobędziesz minimum 20 punktów, a otrzymasz gwarantowany bonus w wysokości 50% zniżki na wybrany przez siebie kurs online (WordPress, Elementor PRO, WooCommerce). Co Ty na to?

Bez wątpienia jest o co powalczyć 🙂

Zabawa trwa od 9 sierpnia 2019 do 24 sierpnia 2019. Szczegóły w regulaminie dostępnym pod linkiem na karcie konkursu.

Konkurs zakończony !

Gratulacje dla Bartosza, Anny i Jakuba! Otrzymali dostęp do kursu “WordPress dla początkujących”. Każdy komu udało się zdobyć powyżej 20 pkt. w naszej zabawie otrzymał kupon z 50% rabatem.
[rafflepress id="2"]
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Co nowego na blogu?

Przewiń do góry

ZACZEKAJ!

oDBIERZ KURS

WordPress Pierwsze Kroki Całkowicie Bezpłatnie!

Prezent antykryzysowy dla Ciebie

Skopiuj link