BEZPŁATNY KURS WORDPRESS

Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

Kontakt

  • Home
  • Oferta Kursów
  • Ogólne pytania
  • Wsparcie Klienta
  • Partnerstwo

Publikuję dla Ciebie materiały edukacyjne zarówno w formie tekstów jak również video. Wiele opisów i filmów związanych z budową stron/sklepów/blogów znajdziesz na tej stronie jak również na kanale YouTube.

Dla Twojej wygody podzieliłem sekcję Kontakt na kilka zakładek:

Oferta kursów - dostęp do uporządkowanej wiedzy, która poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia strony. Dodatkowo bonusy i możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do kursu. Szczegóły znajdziesz w zakładce "Oferta Kursów".

Ogólne pytania - Dostęp do bloga JZS, filmów i społeczności HelloWP.pl.

Wsparcie Klienta - Jeśli masz już usługę wykupioną lub chcesz o nią zapytać, ta zakładka jest dla Ciebie.

Partnerstwo - chcesz nawiązać współpracę? Zajrzyj do tej zakładki.

Do kursów onLine możesz dołączyć na stronie https://poznajwp.pl. To kompletne materiały pozwalające na rozpoczęcie samodzielnej pracy ze stroną, sklepem internetowym, blogiem lub innym projektem.

Do kursów możesz otrzymać bezpłatny dostęp!

Zamów jedno z naszych kont hostingowych dedykowanych dla WordPress'a w abonamencie rocznym, a otrzymasz bezpłatnie dostęp do wybranego przez Ciebie kursu. Szczegóły znajdziesz na stronie Hosting WordPress

Na dużą część swoich pytań, odpowiedzi znajdziesz na blogu, a także na kanale YouTube. Jeśli jednak potrzebujesz konkretnej dawki dobrze uporządkowanej wiedzy oraz dostępu do dodatkowego wsparcia, znajdziesz to wszystko na PoznajWP.pl.

Społeczność HelloWP

Uczestniczysz w moich kursach PoznajWP.pl?
Jeśli tak, to dodatkowe wsparcie moje jak i innych uczestników kursów znajdziesz na HelloWP!
Nie udzielam porad przez email!
Polecam

Ogólnie dostępne zasoby

Blog

Ponad 100 artykułów związanych z budową i prowadzeniem stron WWW

Baza Wiedzy

Materiały pomagające zrobić pierwsze kroki z hostingiem WordPress

YouTube

Oglądaj filmy na kanale YouTube. Zapraszam do jego subskrypcji.

Jeśli zamówiłeś hosting

Wszelkie pytania dotyczące pracy z hostingiem wysyłaj na adres pomoc@didhost.pl. W odpowiedzi powinieneś otrzymać potwierdzenie rejestracji zgłoszenia w systemie. Pisz zawsze z adresu email na jaki usługa jest zarejestrowana albo utwórz zgłoszenie bezpośrednio w panelu Klienta.

Jeśli jesteś uczestnikiem kursów PoznajWP

Masz do dyspozycji naszą zamkniętą społeczność HelloWP, gdzie w razie potrzeby możesz zadać pytanie lub poprosić o pomoc w rozwiązaniu problemu ze stroną.

Jeśli chcesz zapytać o kursy lub hosting (nie jesteś jeszcze Klientem)

Jeśli interesują Cię szczegóły kursów online, chcesz zapytać o hosting lub inne usługi jakie znajdziesz na JZS, napisz proszę na adres kontakt@jak-zrobic-strone.pl

Ważne: Nie udzielam porad dotyczących stron/sklepów przez email! Jeśli jesteś moim kursantem, to pytania dotyczące pracy ze stroną internetową umieszczaj w ramach społeczności HelloWP. Jeśli posiadasz kurs, ale nie masz do dostępu do społeczności, napisz.

Jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji

W sytuacji gdy potrzebujesz indywidualnej konsultacji związanej z Twoją stroną działającą na bazie WordPressa, możesz zarezerwować sesję online klikając tutaj >>

Jeśli jesteś programistą, który robi niesamowite rzeczy, jesteś w stanie zapewnić doskonałe wsparcie swoim Klientom, ale nie masz wystarczająco dobrego marketingu lub po prostu chcesz go wzmocnić? Połączmy siły 🙂

JZS czyta każdego dnia ogromna rzesza użytkowników WordPressa i twórców stron internetowych. Prezentuję im najlepsze narzędzia i rozwiązania, które wspierają ich biznes i ułatwiają korzystanie z WordPress’a.

Jeśli masz coś specjalnego do zaoferowania dla moich Czytelników i Kursantów, porozmawiajmy.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Co nowego na blogu?

Przewiń do góry

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony.

Możesz się wypisać w każdej chwili. Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!
KURS wordpress!