Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

Kontakt

  • Home
  • Oferta Kursów
  • Ogólne pytania
  • Wsparcie Klienta
  • Partnerstwo

Przygotowuję dla Ciebie materiały edukacyjne zarówno w formie tekstów jak również video. Wiele opisów i filmów związanych z budową i prowadzeniem stron/sklepów znajdziesz na tej stronie jak również na kanale YouTube.

Dla Twojej wygody podzieliłem sekcję Kontakt na kilka zakładek:

Oferta kursów - dostęp do uporządkowanej wiedzy, która poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces tworzenia strony. Dodatkowo bonusy i możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do kursu. Szczegóły znajdziesz w zakładce "Oferta Kursów".

Ogólne pytania - Dostęp do bloga, filmów, a także Forum Q&A

Wsparcie Klienta - Jeśli masz już jakąś usługę wykupioną na JZS lub chcesz dopytać o nią, ta zakładka jest dla Ciebie.

Partnerstwo - chcesz nawiązać współpracę? Zajrzyj do tej zakładki.

Aktualnie dostępne kursy możesz wykupić na stronie https://poznajwp.pl. To kompletne materiały pozwalające Ci na samodzielną pracę ze stroną o dowolnych charakterze lub  sklepem internetowym.

Do kursów możesz otrzymać bezpłatny dostęp!

Zamów jedno z naszych kont hostingowych dedykowanych dla WordPress'a w abonamencie rocznym, a otrzymasz bezpłatnie dostęp do wybranego przez Ciebie kursu.

Procedura

Zamów hosting WordPress w abonamencie rocznym:

Po opłaceniu usługi napisz do mnie na adres kontakt at jak-zrobic-strone.pl (oczywiście at zastąp znakiem @) lub skorzystaj z zakładki Wsparcie Klienta na tej stronie.

W mailu podaj domenę w jakiej zamówiłeś konto hostingowe i nazwę kursu, do którego chcesz otrzymać dostęp. Zarejestruj się także na https://poznajwp.pl (Logowanie > Zarejestruj się teraz​) i podaj w mailu swoją nazwę użytkownika. W ciągu kilku dni zweryfikuję poprawność Twojego zamówienia i przydzielę Ci bezpłatny dostęp do wybranego kursu.

Kurs WordPress z pakietem webSTART

Drugim sposobem na otrzymanie bezpłatnego dostępu do kursu WordPress, to pakiet webSTART, który daje Ci kompletne i świetnie zoptymalizowane środowisko do pracy z własną stroną.
Informacje na temat pakietu webSTART znajdziesz pod adresem: https://jak-zrobic-strone.pl/webstart/

Na dużą część swoich pytań, odpowiedzi znajdziesz na blogu, a także na kanale YouTube. Od niedawna możesz także skorzystać z ogólnego Forum Q&A na JZS!

Blog

Ponad 100 artykułów związanych z budową i prowadzeniem stron WWW

Forum Q&A

Możesz zadać pytanie na ogólnym forum Q&A JZS

YouTube

Przeszukaj filmy na kanale YouTube. Zapraszam do jego subskrypcji.

Jeśli jesteś uczestnikiem kursu, to masz także dostęp do zamkniętego forum wsparcia na poznajwp.pl.
Kupiłeś hosting? Zobacz zakładkę Oferta Kursów!

Jeśli zamówiłeś jedną z usług (hosting, kursy, webSTART, SEO, Kampanie Google Ads) pomoc dla Ciebie jest dla mnie priorytetem.

Użyj formularza obok aby:

  • Zapytać o produkt lub usługę przed jej wykupieniem
  • Jeśli masz problem z dostępem do kursu
  • Jeśli masz problem z konfiguracją hostingu/domeny
  •  Jeśli masz jakikolwiek problem z dowolną zamówioną usługą

Jeśli jesteś programistą, który robi niesamowite rzeczy, jesteś w stanie zapewnić doskonałe wsparcie swoim Klientom, ale nie masz wystarczająco dobrego marketingu lub po prostu chcesz go wzmocnić połączmy siły 🙂

JZS czyta każdego dnia ogromna rzesza użytkowników WordPressa i twórców stron internetowych, którzy już mnie znają i mają do mnie zaufanie. Prezentuję im najlepsze narzędzia i rozwiązania, które wspierają ich biznes czy ułatwiają korzystanie z WordPress’a.

Jeśli masz coś specjalnego do zaoferowania, porozmawiajmy.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Co nowego na blogu?

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Przewiń do góry
Zagraj i Wygraj kurs online lub MEGA PAKIET!

Zdobywaj punkty i odbierz praktyczne nagrody w postaci wybranego kursu online, np. budowy strony, sklepu czy SEO lub dostęp do WSZYSTKICH KURSÓW!