BEZPŁATNY KURS WORDPRESS

Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

20.09.2020 - Nowe lekcje w ramach kursu WordPress

Jesienna aktualizacja na 2021 rok rozpoczęta 👋

Kurs WordPress

Naucz się Budowy Strony Internetowej

Kurs WordPress w najnowszej edycji 2020/2021

Nikt nie stworzy Twojej strony lepiej niż Ty sam, bo nikt poza Tobą nie włoży w nią tyle serca, zaangażowania i dbałości o detale.

Kurs WordPress
0 +
lekcji na żądanie
0 +
godzin lekcji WIDEO!
0
bloków tematycznych

Dla kogo jest to Szkolenie?

Kurs WordPress dla każdego!

Dlaczego kurs WordPress?

Dołącz do nas na Kursie WordPress

Wiedza jest niezwykle cennym i poszukiwanym towarem. Dzięki technologii dostęp do niej jest nieporównywalnie łatwiejszy niż kiedyś, a co za tym idzie także znacznie tańszy.

Umiejętność tworzenia stron, to nic innego jak pierwszy krok na drodze do samodzielności. Ale uwaga, szkolenie powinno być rzetelne, aktualne i kompleksowo traktujące tematykę. W innym wypadku może okazać się po prostu stratą czasu. Dlaczego o tym piszę? Bo widzę, że jesteś głodny wiedzy. W końcu nie trafiłeś na tę stronę przez przypadek. Jesteś tu, bo chcesz założyć własną stronę www, albo przebudować już istniejącą. Masz przy tym wiele pytań i oczekujesz, że znajdziesz tu na nie odpowiedzi.

Przygotowałem dla Ciebie wyjątkowy kurs online, który nie tylko odpowie na wiele Twoich pytań, ale także da Ci odpowiednią wiedzę na temat pracy z najlepszymi na rynku narzędziami oraz dostęp do zamkniętych grup wsparcia. Jestem przekonany, że z tym kursem już wkrótce stworzysz stronę swoich marzeń, tak jak zrobiło to już ponad 300 moich studentów, uczestników tego kursu.

Fragmenty Kursu
Kurs WordPress onLine

Panel Administracyjny WordPress

Praca z edytorem Gutenberg

Program Kursu Online

Na bazie dotychczasowych doświadczeń i rozmów z uczestnikami szkoleń opracowałem program edukacyjny składający się z 13 modułów lekcyjnych zawierających łącznie ponad 110 sesji wideo, na których szczegółowo prezentuję omawiane tematy i pomagam budować atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe.

Wszystko po to aby maksymalnie ułatwić Ci proces poznawczy i doprowadzić do sytuacji, w której pozyskana wiedza zaowocuje praktycznym jej zastosowaniem, a w efekcie Twoją witryną internetową, sklepem, blogiem lub innym projektem. To najpełniejszy program szkoleniowy w Internecie z dostępnym wsparciem zamkniętej grupy HelloWP.

Wstęp

Instalacja

Omówienie Panelu Administratora

Konfiguracja WordPress'a

Praca z treścią

Media na stronie

Zmieniamy wygląd strony

Rozszerzamy możliwości WordPress'a - wtyczki

Elementor, czyli jak zmienić WordPress'a w przyjazny kreator stron.

Elementor PRO

Proces budowy strony

Bezpieczeństwo strony

Marketing

Wybrane, dodatkowe materiały jakie znajdziesz w ramach kursu

Kurs jest opracowany na bazie najnowszej wersji WordPress’a 5.x i jest aktualizowany! Masz również dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie w razie potrzeby zawsze możesz zasięgnąć porady mojej, a także innych uczestników kursu gdy w trakcie pracy nad budową strony pojawi się jakiś problem. Zachęcam, zaglądaj tu często! Gdy już opanujesz fundament, możesz zrobić kolejny krok wzbogacając zdobytą wiedzę o kolejne zagadnienia: np. WooCommerce (sklep), Pozycjonowanie dla Początkujących i inne.

Bezterminowy dostęp do Kursu + Grupa Wsparcia!

Jak wyglądają lekcje kursu?

Każda lekcja, to materiał wideo, w ramach którego oprowadzam Cię krok po kroku po omawianym zagadnieniu. Oprócz filmów znajdziesz tu także opisy w tym linki do rekomendowanych dodatków, które mogą być użyteczne w przypadku Twojego projektu. Interfejs kursu jest bardzo intuicyjny, co pozwala na swobodne i szybkie nawigowanie po całym materiale.

Po lewej stronie znajdziesz pasek menu z widokiem wszystkich lekcji, który w razie potrzeby możesz ukryć i ponownie wyświetlić, co pomaga lepiej skoncentrować się na przerabianym materiale. W pasku menu znajdziesz także informacje na temat swoich postępów, dostęp do wszystkich swoich kursów, certyfikatów i znacznie więcej.

Widok lekcji kursu WordPress

Z kursem możesz wygodnie pracować na urządzeniach mobilnych. Jeśli gdzieś wyjedziesz, czekasz w długiej kolejce, jedziesz pociągiem, albo po prostu zechcesz obejrzeć jedną czy dwie lekcje do poduszki, wystarczy uruchomić kurs na smartfonie. Każdą wolną chwilę możesz wykorzystać na przyswojenie nowych treści i ulepszanie swojej strony!

Dodatkowe Wsparcie dla Studentów

Oprócz materiałów dostępnych w ramach szkolenia masz także dostęp do wewnętrznej społeczności i grup wsparcia na HelloWP.pl

To doskonałe miejsce do poszukiwania odpowiedzi na pytania jakie mogą pojawić się w trakcie pracy ze stroną.

Zdaję sobie sprawę, że każdy z moich Studentów ma inną wizję i pomysł na stronę internetową, bloga czy sklep. Dlatego to miejsce jest idealnym uzupełnieniem lekcji i jednocześnie dynamiczną bazą informacji reagującą na Twoje bieżące potrzeby 🙂 Nie zostajesz sam!

Na HelloWP nie tylko poszerzysz zdobytą już wiedzę i umiejętności, poznasz kolejne narzędzia czy ścieżki efektywnego rozwoju, ale także zweryfikujesz swoje plany i właściwie ukierunkujesz ewolucję własnego biznesu online!

Dlaczego akurat WordPress?

Być może zastanawiasz się dlaczego miałbyś/miałabyś zdecydować się na WordPressa i wykorzystanie tego narzędzia w swoim projekcie. Przecież na rynku jest wiele rozmaitych rozwiązań CMS, po które także można sięgnąć. Dlaczego akurat WordPress?

Są trzy główne obszary, w których ten system nie ma sobie równych:

Jeśli nadal nie jesteś pewien czy to dobry pomysł, spójrz na statystyki związane z popularnością tego systemu na świecie.

Ranking systemów CMS
dane z 20.09.2020. Źródło: https://w3techs.com

38% stron działających w Internecie wykorzystuje WordPressa, a jeśli chodzi o jego udział w rynku systemów CMS, to jest on na poziomie ponad 63%. Te dane mówią same za siebie. Spójrz powyżej jak olbrzymi dystans dzieli ten CMS od jego konkurentów. Na Shopify (druga pozycja) działa raptem 2,9% witryn, Wix, który być może znasz chociażby z reklam, to niecałe 1,5%, Prestashop, popularny system dla sklepów zaledwie 0,5% itd… Dystans WordPressa nad innymi systemami wydaje się nie do odrobienia przez lata, a patrząc na dane historyczne to wciąż rośnie!

Ta olbrzymia popularność bierze się z trzech czynników, o których wspomniałem powyżej. Decydując się na gruntowne szkolenie online opanujesz to narzędzie w stopniu umożliwiającym Ci dalszy, swobodny rozwój, zarówno osobisty jak również biznesowy. I to co najważniejsze, pamiętaj nie musisz być informatykiem!

Co da Ci ten kurs budowy stron WWW?

Kurs WordPress sprawi, że poznasz dokładnie, krok po kroku środowisko tego najpopularniejszego na świecie systemu CMS, dzięki czemu stworzenie strony internetowej i późniejsza praca z nią stanie się dla Ciebie dziecinnie prosta. Lekcje przygotowane są w taki sposób, abyś swobodnie mógł wracać do nich zawsze wtedy, gdy będzie to konieczne.

Język i zastosowana metodologia nauki sprawi, że nawet osoby bez najmniejszego doświadczenia będą w stanie przygotować atrakcyjną wizualnie i funkcjonalną witrynę internetową, dobrze zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek takich jak Google.

Poznasz wiele możliwości systemu, motywy, wtyczki i nauczysz się wykorzystywać je w praktyce. Wszystko po to byś mógł zbudować swoją wymarzoną stronę!

Topowe wtyczki i motywy

Wtyczki to serce WordPressa. To własnie one decydują o tym jaki ostatecznie charakter będzie miała Twoja realizacja. W ramach lekcji pokażę Ci najlepsze i sprawdzone dodatki dla WordPressa, a wśród nich takie gwiazdy jak Elementor, Rank Math, wtyczki cache optymalizujące Twoją stronę i wiele innych. Nauczysz się dwóch podstawowych procesów instalacji wtyczek. Poznasz miejsca z tysiącami bezpłatnych rozszerzeń, a także miejsca gdzie znajdziesz wtyczki w wersjach komercyjnych. Wiele z nich to prawdziwe perełki!

Z kolei motywy dla WordPressa, to narzędzia które pozwolą Ci kontrolować stronę wizualną tworzonej witryny. Ich odpowiedni dobór również nie jest bez znaczenia, bo albo wejdziesz w rozwiązanie, które będzie skutecznie Cię ograniczać, albo w takie które pozwoli Ci wykreować dokładnie to czego chcesz w wygodny i szybki sposób.

Wiele nowoczesnych motywów to skórki niezwykle elastyczne i skalowalne. Kierując się wyłącznie wyglądem witryn demonstracyjnych łatwo jest popełnić błąd, który potem będzie rzutował na wszystko co będziesz robić w tym rozwój Twojego biznesu. Tak jak wtyczki, motywy również trzeba dobierać w świadomy sposób. Pokażę Ci na co zwracać uwagę, czego unikać i podpowiem, które motywy sprawdzają się najlepiej.

Hosting z Kursem WordPress

Dostęp do kursu możesz otrzymać w prezencie zamawiając zarządzane konto hostingowe Premium dla WordPress’a w abonamencie rocznym! To najlepsze możliwe środowisko do rozwoju własnego biznesu opartego o ekosystem WordPressa.

WordPress Poradnik czy może coś więcej

Poradników na temat pracy z tym popularnym systemem CMS znajdziesz zatrważającą ilość. Sam produkuję nie tylko teksty o takim charakterze, ale także filmy i nagrania audio. Te materiały udostępniam później bezpłatnie na kanale YouTube, na Jak Zrobić Stronę, PoznajWP czy HelloWP. Jednak poradnik ma za zadanie pomóc Ci w określonych sytuacjach i nie stanowi kompleksowego podejścia do zagadnienia strony jako żywego organizmu, gdzie występują i zachodzą rozmaite zależności,

W przypadku pełnego kursu WordPress prowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie kluczowe tematy. Opanujesz każdy aspekt funkcjonowania strony, a uporządkowana wiedza zaoszczędzi ogromne ilości Twojego czasu i pozwoli uniknąć Ci wielu problematycznych sytuacji.

Zwykły poradnik to zazwyczaj fragment większej układanki, co może pomóc w pewnych sytuacjach lub znacząco wydłużyć drogę do własnej strony i zgłębiania technik jej budowy. To co widzisz w tym miejscu, to nie kolejny poradnik online, ale pełne szkolenie na temat tworzenia stron internetowych, a to znacznie więcej niż może Ci się wydawać.

Jakiego rodzaju strony będziesz mógł stworzyć?

Strona internetowa zazwyczaj kojarzona jest w z niewielką witryną zawierającą w swoim menu podstawowe dane na temat tego czym się zajmujemy. Takie strony są najbardziej powszechne, ale czy znając WordPressa będziesz ograniczony tylko do takich realizacji? W żadnym wypadku!

WordPress to środowisko, które otwiera przed Tobą ogrom możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach. Strona wizytówka, projekt ecommerce, katalog branżowy, blog… Wszystko co przyjdzie Ci do głowy może być zrealizowane w oparciu o WordPressa. I to co najważniejsze, dzięki temu kursowi, możesz to zrobić samodzielnie oszczędzając przy tym duże środki finansowe, które możesz przeznaczyć na inne działania, np. marketing.

Strona internetowa jaka ostatecznie wyjdzie spod Twojej ręki może realizować rozmaite cele biznesowe i może być w prosty sposób modelowana tak, aby to ona dopasowała się do Ciebie a nie odwrotnie.

Jeśli zechcesz poszukać informacji na temat tego jakie strony wykorzystują WordPressa, to często wyniki poszukiwań mogą Cię zaskoczyć. Strony takie jak: Facebook Newsroom, BBC America, Sony Music, Microsoft News, Vouge, The Rolling Stones, Biały Dom, The Walt Disney Company i wiele, wiele innych, to projekty napędzane przez WordPressa! W końcu nie trudno się dziwić skoro strony postawione na tym systemie stanowią 38% wszystkich witryn jakie widzisz w Internecie.

I kto wie, może kiedyś będziesz Tworzył strony na WP dla marek takiego kalibru. Wszystkiego nauczę Cię krok po kroku. Jak zrobić stronę, jak publikować na niej treści, na co zwracać uwagę, aby publikowane materiały były atrakcyjne i dobrze rozumiane przez wyszukiwarki. Decydując się na WordPressa możesz zrobić strony o jakich dziś boisz się pomyśleć. Wszystko w zasięgu Twojej ręki, wystarczy podjąć jedną konkretną decyzję i zacząć działać.

Kurs WordPress online na żądanie - w czym jest lepszy od szkoleń klasycznych?

Zalet nauki w modelu online jest tak dużo, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Każdy ma swoje preferencje i na swój indywidualny sposób postrzega wachlarz korzyści.

To co jest niesamowite w szkoleniach online na żądanie, to swobodny dostęp do ich treści. W przypadku stacjonarnego szkolenia WordPress, nazwijmy je szkoleniami offline, udział w nim może odbyć się w określonym czasie i określonym miejscu. Korzystając z nauki online nie masz narzuconych takich ograniczeń, a z materiału korzystasz dokładnie wtedy kiedy chcesz i kiedy tego potrzebujesz.

Gdy kończysz szkolenie stacjonarne (offline), wychodzisz z głową pełną informacji. Teoretycznie wiesz jak stworzyć stronę internetową, jednak gdy mija pewien czas, nagle okazuje się, że nie pamiętasz wielu istotnych rzeczy. To naturalne. Wiesz, że na taki czy inny temat na szkoleniu była mowa, ale co to było?… nie pamiętasz. Często z takiego szkolenia masz jedynie ogólne materiały, pokaz slajdów prezentującego i trochę własnych notatek. Nic więcej. Niestety często nie ma w nich szczegółów, na których Ci zależy, a których niestety nie możesz sobie za nic w świecie przypomnieć. No właśnie. W przypadku nauki online ten problem nie istnieje. Jeśli o czymś zapomnisz, uruchamiasz po raz kolejny wybraną lekcję i cała wiedza natychmiast wraca do Ciebie!

Szkolenie w trybie online możesz realizować we własnym tempie. Cały proces nauki tworzenia strony masz pod kontrolą. Nikt Cię nie goni, nikt nie wymusza przerw na kawę, nikt nie zerka na zegarek obwieszczając, że za chwilę musimy kończyć. Nikt nie mówi Ci, o której jutro masz wstać, żeby zdążyć na rozpoczęcie zajęć. To ty jesteś panem swojego czasu. Ty decydujesz kiedy zaczniesz i kiedy skończysz i Ty decydujesz w jakim czasie przerobisz materiał z całego programu szkolenia. Tylko kurs online daje Ci takie możliwości!

Kurs WordPress - Cena

Ten rozbudowany zestaw lekcji zawierający potężny materiał wideo, do którego w każdej chwili możesz wracać, oferujący Ci jednocześnie wsparcie zamkniętej społeczności. Szkolenie WordPress, które odkryje przed Tobą tajniki WordPress’a pozwalając Ci stać się w pełni samodzielnym i świadomym twórcą strony internetowej, sklepu internetowego, bloga lub innego projektu, dostępny jest w cenie 297 zł brutto! (Otrzymasz fakturę VAT, aby wrzucić kurs w koszty swojej działalności).

Korzystasz z wszystkich materiałów bez ograniczeń czasowych i dodatkowych opłat abonamentowych. Masz także dostęp do wszystkich aktualizacji kursu!

Dołącz do Kursu WordPress

Inne kursy online

Opisany powyżej Kurs WordPress dla początkujących, to nie wszystko. W ślad za nim pojawiają się kolejne jego rozszerzenia dające Ci jeszcze większą wiedzę i możliwości rozwoju. Przykładowe kursy już dostępne, to:

Na PoznajWP znajdziesz także atrakcyjne zestawy kursów. Dla przykładu pakiet Intensive Class, w skład którego wchodzi bezterminowy dostęp do 8 kursów online (łącznie grubo ponad 60 godzin lekcji wideo) dostępy jest w mega atrakcyjnej cenie!

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do lekcji nie jest limitowany czasowo. Tak długo jak kurs jest dostępny możesz z niego korzystać. Jeśli więc po jego przerobieniu zechcesz wrócić do materiałów np. za kilka miesięcy, kurs nadal będzie do Twojej dyspozycji.

Tak. Kurs jest aktualizowany. Jeśli pojawiają się znaczące zmiany wymagające przebudowy danej lekcji jest to wprowadzane, a Ty możesz z tym materiałów korzystać. Także nowe lekcje, które co pewien czas wzbogacają kurs są do Twojej dyspozycji. 

Kurs oparty jest o aktualną wersję WordPress’a 5.x.

Treści nastawione są na umiejętności praktyczne, dlatego całość opracowana jest w formie filmów wideo, na których pokazuję, krok po kroku, sposób tworzenia strony, jak zarządzać jej środowiskiem i późniejszym rozwojem. Dodatkowo większość lekcji jest wzbogacona o opisy oraz linki do omawianych dodatków, motywów, wtyczek i narzędzi.

To szkolenie dla osób, które z informatyką, programowaniem, budową witryn internetowych nie mają nic wspólnego lub niewiele. Stworzone jest z myślą o tych wszystkich, którzy chcą nauczyć się budowy profesjonalnych witryn od podstaw i bez konieczności nauki programowania. Współczesne technologie to umożliwiają. Trzeba tylko dowiedzieć się jak je wykorzystywać do realizacji własnych celów. Krok po kroku nauczę Cię tego!

Tak. Specjalnie dla uczestników została uruchomiona wewnętrzna platforma komunikacji i wymiany doświadczeń. Dzięki temu masz stałe wsparcie podczas pracy ze środowiskiem WordPressa. Znajdziesz ją pod adresem https://hellowp.pl

Tak. Ukończenie szkolenia WordPress jest zwieńczone uzyskaniem certyfikatu uczestnictwa.

Tak oczywiście. Otrzymasz fakturę VAT, a więc opłatę możesz wrzucić w koszty prowadzenia swojej działalności.

Wciąż masz pytania?

Jeśli wciąż nie masz pewności czy inwestycja w WordPressa i naukę tworzenia stron, to dobra decyzja, skontaktuj się ze mną i pytaj o wszystko co jest dla Ciebie ważne.

Chętnie opowiem o tym jak wygląda praca z materiałem, jej specyfice i korzyściach jakie ze sobą niesie dla Ciebie i Twojego biznesu. Taki kontakt z pewnością pomoże Ci zdecydować czy materiał i omawiane w nim narzędzia są dla Ciebie. 

Masz chęć i czas żeby nauczyć się czegoś nowego? Możesz do mnie napisać korzystając z sekcji Kontakt lub zadzwonić w dni robocze pod numer 514 625 008.

Jestem do Twojej dyspozycji

Krzysztof Wojteczko

Kurs WordPress dla początkujących

Dzięki wiedzy zdobytej na kursie będziesz mógł samodzielnie stworzyć piękną i funkcjonalną stronę internetową z mniej lub bardziej rozbudowanym menu i dowolną funkcjonalnością. Ponad 25 godzin wykładów wideo, ponad 90 lekcji. Korzystasz kiedy chcesz i powtarzasz materiał tyle razy ile to konieczne!

Dostawca kursu: Person

Nazwa prowadzącego kurs: Krzysztof Wojteczko

URL prowadzącego kurs: https://poznajwp.pl/members/krzysiek/

Ocena redakcji:
5
Przewiń do góry

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony.

Możesz się wypisać w każdej chwili. Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!
KURS wordpress!