Narzędzie do automatyzacji email marketingu. Na temat tej praktycznej aplikacji napisałem osobny artykuł na blogu: Encharge. Zerknij do niego, aby poznać więcej szczegółów.

Przyjemny interfejs i niestandardowe możliwości, bardzo przypadły mi do gustu i uważam tę inwestycję za udaną.

encharge ltd

Encharge ma wbudowany mechanizm weryfikacji adresów email subskrybentów, co skutecznie chroni Twoją bazę przed śmieciowymi adresami bez konieczności stosowania innych narzędzi.

Warunki oferty

Do wyboru masz 5 poziomów licencji dożywotnich. Najmniejsza za 59 dolarów pozwala zarządzać bazą subskrybentów do 5000. Dla porównania darmowe wersje systemów do email marketingu zazwyczaj mają ograniczony limit do tysiąca lub dwóch tysięcy. W przypadku Encharge jednorazowa opłata daje Ci bazę nawet 5x wiekszą.

Jeśli 5000 subskrybentów to dla Ciebie za mało możesz wybrać kolejne poziomy licencji. Najwyższy poziom pozwala zarządzać bazą do 25 000 subskrybentów, a to już pokaźny zasób do działań marketingowych. Koszt najwyższego planu to 295 dolarów.

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony internetowej.

Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!

KURS wordpress!