Przydatne narzędzie na biurku marketera oraz osoby zajmującej się analityką i optymalizacją SEO. Pozwala kontrolować techniczne SEO w rozbudowanym zakresie danych.

labrika01

To jednak nie wszystko. Labrika oferuje również zaawansowany system monitoringu pozycji w Google, analizę behawioralną i… bardzo praktyczny optymalizator treści!

labrika02

Labrika dostarczy Ci wiele prostych i łatwych do zastosowania rekomendacji treści opartych o content najlepszych konkurentów aktualnie wypozycjonowanych na Twoje słowa kluczowe. To odróżnia to narzędzie od takich dodatków jak Yoast SEO, Rank Math itp.

Labrika sprawdza adresy URL konkurencji i ich treść, a następnie porównuje je z Twoją witryną za pomocą złożonych algorytmów, które monitorują LSI, TF-IDF, meta dane, gęstość słów kluczowych, fragmenty rozszerzone, tytuły stron, media i strukturę strony.

Jeśli nie korzystasz z tego typu narzędzi, albo korzystasz, ale uważasz, że są zbyt drogie, koniecznie przyjrzyj się tej ofercie lifetime. Nie użyjesz Labriki do zastosowań agencyjnych, a w każdym razie nie na wiekszą skalę, natomiast na własne potrzeby sprawdzi się świetnie.

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, bloga, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić pierwszy, ważny krok na drodze do własnej strony internetowej.

Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ prezent!

KURS wordpress!