Program Partnerski JZS

Prowizja od 20 do 40%

30 dni ważności ciasteczka

wypłata od 200 zł

Dołącz bezpłatnie do Programu Partnerskiego JZS i zarabiaj na poleceniach. Po zarejestrowaniu się jako Partner i po pomyślnej weryfikacji Twojego wniosku otrzymasz identyfikator Partnera i specjalny link, który wystarczy umieścić na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych lub innych miejscach. Jeśli ktoś kliknie w taki link zostanie przekierowany na stronę JZS lub dowolną wybraną przez Ciebie podstronę z usługą jaką chcesz promować. Jeśli w ciągu 30 dni wykupi jedną z usług objętych Programem Partnerskim Ty otrzymasz wynagrodzenie nawet do 40%.

Ile mogę zarobić?

Nie ma górnego limitu. To ile zarobisz zależy przede wszystkim od tego na ile skutecznie uda Ci się pozyskiwać nowych Klientów. 

Przykładowy scenariusz 1: W ciągu miesiąca z Twojego polecenia zamawia najmniejszy pakiet webSTART 10 Klientów. Przy założeniu, że zamówią pakiet bez żadnych dodatków w cenie minimalnej 100 zł netto, to razem wygenerują sprzedaż o wartości 1000 zł. Przy założeniu, że będziesz na progu 20% otrzymasz z tej sprzedaży 200 zł, jeśli będziesz na progu najwyższym 40% otrzymasz 400 zł.

Przykładowy scenariusz 2: W ciągu miesiąca z Twojego polecenia zamawia najmniejszy pakiet webSTART 10 Klientów. Zamawiają pakiet z dodatkowymi rozszerzeniami i do tego z 1 godziną konsultacji. Łączny koszt pakietu to 350 zł netto. Przy 10 Klientach daje to 3500 zł netto. Przy założeniu, że masz najwyższy próg partnera na poziomie 40%, to Twój zarobek wyniesie 1400 zł

Przykłady scenariusz 3: W danym miesiącu poleciłeś 10 Klientów. 5 kupiło pakiet webSTART o średniej wartości 200 zł netto per usługa, 3 kupiło pakiet webFIRMA o średniej wartości 500 zł netto od pakietu, dodatkowo jeden z nich zamówił audyt SEO o wartości 300 zł netto, a 2 ostatnich Klientów wykupiło pakiet webBIZNES o wartości 1500 zł za pakiet. Łącznie wygenerowana sprzedaż to 5800 zł netto. Przy założeniu, że jesteś na progu 40%, to Twoje wynagrodzenie wyniesie 2320 zł.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Co nowego na blogu?