Unikalna Oferta Na Rynku MŚP

Strona Internetowa Twojej Firmy

59 zł netto / mc

Dla kogo jest ta propozycja? Dla właścicieli małych i  średnich firm, którzy chcieliby niewielkim nakładem pracy, czasu i pieniędzy stworzyć nowoczesną, responsywną, w pełni konfigurowalną stronę internetową, która pozwoli na prowadzenie skutecznych działań marketingowych zwiększających ilość Klientów i dochody firmy. Poznaj szczegóły i korzyści płynące z tej oferty.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem.

514 625 008

kontakt@jak-zrobic-strone.pl

Korzyści podkreślam bardzo wyraźnie. Zaoszczędzisz swój czas, pieniądze, pozyskasz większą ilość Klientów.

Oszczędność czasu

Jako właściciel firmy zapewne masz wiele spraw na głowie. Stworzenie strony internetowej, to kolejny element z którym musisz się zmierzyć. Opisana metoda pozwoli Ci od razu wykonać duży krok naprzód, ponieważ otrzymasz gotową do zarządzania stronę, którą będziesz mógł swobodnie rozbudowywać wedle potrzeb własnych i swojego biznesu. 

Oszczędność pieniędzy

Twoja strona internetowa nie obciąży Cię finansowo. Standardowo zlecając jej wykonanie agencji zapłacisz zazwyczaj jednorazowo około 1500 zł netto przy niewielkiej stronie o charakterze wizytówko wym. W przypadku metody którą proponuję nie odczujesz finansowego obciążenia. 

Wzrost Klientów i Dochodów 

Twoja strona internetowa powinna dla Ciebie zarabiać, a jest to możliwe wtedy, gdy masz nad nią kontrolę i jesteś w stanie wdrażać własne strategie marketingowe. Jeśli zainwestujesz w stronę, na której jedyne co będziesz w stanie zrobić, to dodać nowy artykuł lub poprawić istniejący, to Twoje szanse podboju rynku będą odczuwalnie mniejsze. 

Jeśli skorzystasz z mojej oferty otrzymasz niezwykle elastyczną stronę internetową, która umożliwi Ci wdrażanie praktycznie każdej strategii marketingowej, co w konsekwencji pozwoli Ci skuteczniej konkurować i pozyskiwać Klientów.

Poniżej kilka wybranych funkcjonalności w jakie będzie wyposażona Twoja strona!

Zarządzanie metodą Przeciągnij i Upuść

drag drop

Wygodna edycja treści Inline

Tworzenie formularzy

Umieszczanie animowanych slajderów

Slajdy
Tekstowe, graficzne....
Zdjęcie
Wykorzystaj zdjęcia

Dodawanie motywatorów czasu

Promocja kończy się za:

godziny
minuty
sekundy

Integracja z Social Media

Facebook
Google+
LinkedIn
Twitter
Pinterest
WhatsApp

Referencje w postaci slajdów

Umieszczanie zdjęć i filmów

Dodawanie map Google

Budowa sekcji FAQ

Element #1

Organizacja treści na stronie jest bardzo istotna. 

Element #2

Wykorzystując tą funkcjonalność jesteś w stanie umieścić dużo treści i umożliwić Klientom wygodny dostęp do jej poszczególnych sekcji. Sprawdza sie np. jako FAQ.

Dodawanie FlipBoxów

To jest nagłówek

Najedź na mnie myszką

To jest nagłówek

FlipBoxy uatrakcyjniają stronę i przyciągają uwagę.
Pokaż więcej

Dodawanie Zakładek

Zakładka #1

Decydując się na współpracę będziesz miał możliwość analogicznego organizowania treści.

Zakładka #2

To bardzo wygodna i funkcjonalna forma prezentacji treści.

Bloki z ikonami

Ikony przyciągają uwagę

Zaprezentuj najważniejsze cechy Twoich usług akcentując je ikonami. Możliwość ustawienia dowolnej kolorystyki, wielkości, a także animacji.

Animowane liczniki

Zaufało nam już ponad

Klientów

Przykładowe realizacje

Miejsce na serwerze i domena

Razem ze stroną otrzymasz w formie prezentu miejsce na jednym z moich serwerów zapewniających optymalne środowisko do działania Twojej strony razem z certyfikatem SSL. Z kolei jeśli nie posiadasz jeszcze domeny, to także ją otrzymasz na rok bezpłatnie.

Za ile?

Jak wspomniałem moja metoda na uruchomienie własnej strony firmowej będzie znacznie mniej obciążała Twój budżet niż gdybyś zlecił to zadanie agencji lub freelancerowi. Co więcej zlecając wykonanie strony agencji zazwyczaj będziesz miał tylko podstawową wiedzę na temat tego jak wprowadzić w niej proste zmiany, albo w skrajnych przypadkach, które także znam, możesz być całkowicie uzależniony od wykonawcy. To mało atrakcyjna perspektywa, prawda? Oto moja propozycja dla Ciebie:

Agencja

Moja propozycja

Jak zacząć?

Po prostu wypełnij formularz wpisując dane swojej firmy i dane kontaktowe. W odpowiedzi skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin (dni robocze). W trakcie naszej rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły i doprecyzujemy plan działania. 

Wysłanie formularza zgłoszenia do niczego Cię nie zobowiązuje.  Porozmawiamy i uzgodnimy czego potrzebujesz oraz co mogę dla Ciebie zrobić.

Co mówią moi Klienci

Interesuje Cię rozliczenie jednorazowe? Użyj kalkulatora wyceny.

Najczęściej zadawane pytania?

Wszystko co opisałem powyżej. W cenie jest uruchomienie Twojej witryny na bazie materiałów, które podeślesz. Wykorzystany zostanie bardzo elastyczny motyw i rozszerzenia, które pozwolą Ci na niezwykle wygodną i praktycznie nieograniczoną pracę przy późniejszym rozwoju witryny. 

Tak. Jeśli nie masz jeszcze swojej domeny, to w ramach umowy otrzymasz ją na rok bezpłatnie. Dotyczy to domen krajowych czyli np. domeny .pl, .com.pl, itd... 

Tak. Strona, którą otrzymasz będzie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Oczywiście. Jeśli będziesz miał taką potrzebę możesz aktywować rozszerzenie Woocommerce do obsługi sklepu internetowego, a w trakcie naszego spotkania online pokażę Ci jak sklepem zarządzać. Możesz także wziąć udział w szkoleniach organizowanych na ten temat.

Tak. W pierwszej kolejności zostaniesz przeszkolony z obsługi swojej strony, możemy nawet nagrać to szkolenie żebyś mógł w każdej chwili do niego wrócić. 

Tak. Jest taka możliwość. W sytuacji rozliczenia jednorazowego koszt usługi kalkulowany jest indywidualnie. Otrzymujesz dostęp do konsultacji eksperckich przez pierwsze 3 miesiące. Przejdź na stronę kalkulatora i sprawdź ile będzie kosztowała realizacja w takim modelu rozliczeniowym.

Ta propozycja kierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Jeśli jesteś osobą nie posiadającą działalności zachęcam Cię do stworzenia strony przy pomocy moich bezpłatnych poradników na JZS.

Napisz do mnie na kontakt@jak-zrobic-strone.pl, wykorzystaj formularz na tej stronie lub zadzwoń w dni robocze w godzinach pomiędzy 9:00-17:00 pod numer 514 625 008. Ustalimy wszystkie szczegóły, a następnie wyślę Ci umowę. Po jej podpisaniu przystąpimy do działania.

© Jak Zrobić Stronę 2012 - 2017 :: Polityka prywatności