Unikalna Oferta Na Rynku

Strona Internetowa Twojej Firmy

350 zł netto

Oferta Ograniczona Czasowo!

dni
godziny
minuty
sekundy

Dla kogo jest ta propozycja? Dla właścicieli małych firm, którzy chcieliby niewielkim nakładem pracy, czasu i pieniędzy stworzyć nowoczesną, responsywną, w pełni konfigurowalną stronę internetową, która jednocześnie pozwoli na prowadzenie skutecznych działań marketingowych zwiększających ilość Klientów i dochody firmy. Poznaj szczegóły i korzyści płynące z tej oferty.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem.

514 625 008

kontakt@jak-zrobic-strone.pl

Korzyści podkreślam bardzo wyraźnie. Zaoszczędzisz swój czas, pieniądze, pozyskasz większą ilość Klientów.

Oszczędność czasu

Jako właściciel firmy zapewne masz wiele spraw na głowie. Stworzenie strony internetowej, to kolejny element z którym musisz się zmierzyć. Dzięki mojej propozycji możesz od razu wykonać duży krok naprzód. Otrzymasz gotową do zarządzania stronę, którą będziesz mógł swobodnie rozbudowywać wedle potrzeb własnych i swojego biznesu. 

Oszczędność pieniędzy

Twoja strona internetowa nie obciąży Cię finansowo. Standardowo zlecając jej wykonanie agencji zapłacisz zazwyczaj jednorazowo około 1500 zł netto przy niewielkiej stronie – wizytówce. W przypadku mojej propozycji  nie odczujesz finansowego obciążenia, ponieważ koszt realizacji jest kilkukrotnie niższy. 

Wzrost Klientów i Dochodów 

Twoja strona internetowa powinna dla Ciebie zarabiać, a jest to możliwe wtedy, gdy masz nad nią kontrolę i jesteś w stanie wdrażać własne strategie marketingowe. Jeśli zainwestujesz w stronę, na której jedyne co będziesz w stanie zrobić, to dodać nowy artykuł lub poprawić istniejący, to Twoje szanse podboju rynku będą znacznie mniejsze. 

Jeśli skorzystasz z mojej oferty otrzymasz niezwykle elastyczną stronę internetową, która umożliwi Ci wdrażanie praktycznie każdej strategii marketingowej, co w konsekwencji pozwoli Ci skuteczniej konkurować i pozyskiwać Klientów.

Przykładowe realizacje

Jaką stronę otrzymam?

Stronę, którą możesz rozbudowywać w dowolny sposób. Masz kontrolę nad każdym jej elementem i Ty decydujesz jak będzie wyglądała, jakie działy na niej się znajdą, jakie będą zdjęcia, kolory, układ treści itd… Wszystkim tym możesz zarządzać prostą metodą przeciągnij i upuść. To co otrzymasz jako bazę do ewentualnej dalszej rozbudowy to strona o charakterze wizytówki z maksymalnie 5 podstronami, przykładowo: strona główna, o firmie, oferta, współpraca, kontakt. Czytelny estetyczny wygląd. Strona będzie responsywna czyli dobrze zaprezentuje się zarówno na desktopach jak i urządzeniach mobilnych, a jeśli w przyszłości zechcesz dodać nowe funkcjonalności, to bez problemu uruchomisz np. bloga czy nawet sklep internetowy.

Miejsce na serwerze i domena

Jeśli dopiero zaczynasz, to prawdopodobnie nie masz jeszcze domeny (adresu pod jakim strona będzie dostępna w sieci) i miejsca na serwerze. Nie martw się. W ramach usługi otrzymasz jedno i drugie na cały rok bezpłatnie.

Za ile?

Jak wspomniałem moja metoda na uruchomienie własnej strony firmowej będzie znacznie mniej obciążała Twój budżet niż gdybyś zlecił to zadanie agencji. Oto moja propozycja dla Ciebie. Uwaga: oferta jest ograniczona czasowo!

Agencja

Moja propozycja

Jak zacząć?

Po prostu wypełnij formularz wpisując dane swojej firmy i dane kontaktowe. W odpowiedzi skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin (dni robocze). W trakcie naszej rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły i doprecyzujemy plan działania. 

Wysłanie formularza zgłoszenia do niczego Cię nie zobowiązuje.  Porozmawiamy i uzgodnimy czego potrzebujesz oraz co mogę dla Ciebie zrobić.

Co mówią moi Klienci

Najczęściej zadawane pytania?

Wszystko co opisałem powyżej. W cenie jest uruchomienie Twojej witryny na bazie materiałów, które podeślesz. Wykorzystany zostanie bardzo elastyczny motyw i rozszerzenia, które pozwolą Ci na niezwykle wygodną i praktycznie nieograniczoną pracę przy późniejszym rozwoju witryny. 

Tak. Jeśli nie masz jeszcze swojej domeny, to w ramach umowy otrzymasz ją na rok bezpłatnie. Dotyczy to domen krajowych czyli np. domeny .pl, .com.pl, itd… 

Tak. Strona, którą otrzymasz będzie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Oczywiście. Jeśli będziesz miał taką potrzebę możesz aktywować rozszerzenie Woocommerce do obsługi sklepu internetowego, a w trakcie naszego spotkania online pokażę Ci jak sklepem zarządzać. Możesz także wziąć udział w szkoleniach organizowanych na ten temat.

Tak. W pierwszej kolejności zostaniesz przeszkolony z obsługi swojej strony, możemy nawet nagrać to szkolenie żebyś mógł w każdej chwili do niego wrócić. 

Ta propozycja kierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Jeśli jesteś osobą nie posiadającą działalności zachęcam Cię do stworzenia strony przy pomocy moich bezpłatnych poradników na JZS.

Napisz do mnie na kontakt@jak-zrobic-strone.pl, wykorzystaj formularz na tej stronie lub zadzwoń w dni robocze w godzinach pomiędzy 9:00-17:00 pod numer 514 625 008. Ustalimy wszystkie szczegóły.

© Jak Zrobić Stronę 2012 – 2017 :: Polityka prywatności

Przewiń do góry

Zaczekaj!

Planujesz uruchomienie strony, a może sklepu internetowego?

Jeśli tak, to nie możesz tego przegapić! Zapraszam Cię na bezpłatny Kurs WordPress z nagrodami, który pomoże Ci zrobić ten pierwszy, niezwykle ważny krok.

Możesz się wypisać w każdej chwili. Zapisując się akceptujesz naszą Politykę Prywatności

ODBIERZ,
BEZPŁATNY KURS!