Unikalna Oferta Na Rynku

Strona Internetowa Twojej Firmy

ze Wsparciem Marketingowym Ekspertów

Strona WWW nie musi wiązać się z dużym wydatkiem.
Co powiesz na kwotę zaczynającą się od

69 zł netto

Zapytaj o propozycję dla siebie.
Wypełnij formularz bez zobowiązań.

Strona internetowa dla firmy, czyli dla kogo jest ta propozycja? Dla właścicieli małych i średnich firm, którzy chcieliby niewielkim nakładem pracy, czasu i pieniędzy stworzyć nowoczesną, responsywną, w pełni konfigurowalną stronę internetową, która pozwoli na prowadzenie skutecznych działań marketingowych zwiększających ilość Klientów i dochody firmy. Poznaj szczegóły i korzyści wynikające z tej oferty.

Jak widzisz korzyści płynące z tej propozycji podkreślam bardzo wyraźnie. Zaoszczędzisz swój czas, pieniądze, pozyskasz większą ilość Klientów, a przy okazji będziesz mógł wiele się nauczyć. Dziś samo posiadanie strony już nie wystarcza. Odpowiednia wiedza i umiejętność jej praktycznego zastosowania otworzy Ci wiele drzwi, które dziś są zamknięte lub być może nie wiesz jeszcze o ich istnieniu.

Oszczędność czasu

Jako właściciel firmy zapewne masz wiele spraw na głowie. Stworzenie strony internetowej, to kolejny element z którym musisz się zmierzyć. Opisana metoda pozwoli Ci od razu wykonać duży krok naprzód, ponieważ otrzymasz gotową do zarządzania stronę, którą będziesz mógł swobodnie rozbudowywać wedle potrzeb własnych i swojego biznesu. To co jest unikalne w tej propozycji to to, że obok Ciebie będzie czuwał doradca, który m.in. wskaże Ci właściwe kierunki rozwoju i skuteczne metody pozyskiwania Klientów przez Internet.

Oszczędność pieniędzy

Twoja strona internetowa nie obciąży Cię finansowo. Standardowo zlecając jej wykonanie agencji zapłacisz zazwyczaj astronomiczne kwoty. W przypadku metody którą proponuję kompletnie nie odczujesz finansowego obciążenia. Gdybym chciał zobrazować to na osi wyglądałaby ona mniej więcej tak:

Nieodczuwalne obciążenie Twojego budżetu!
1%

Wzrost Klientów i Dochodów

Twoja strona internetowa powinna dla Ciebie zarabiać, a jest to możliwe wtedy, gdy masz nad nią kontrolę i jesteś w stanie wdrażać własne strategie marketingowe. Jeśli zainwestujesz w stronę, na której jedyne co będziesz w stanie zrobić, to dodać nowy artykuł lub poprawić istniejący, dodać produkt do sklepu czy zmienić tekst strony głównej, to Twoje szanse na rozwój będą odczuwalnie mniejsze. Będziesz miał trudności w pozyskiwaniu nowych Klientów. Wszystko co będziesz na tym polu robił będzie przychodziło o wiele trudniej, co w konsekwencji będzie także oznaczało większe koszty chociażby na reklamę. Nie musi tak być.

Jeśli skorzystasz z mojej oferty otrzymasz niezwykle elastyczną stronę internetową, która umożliwi Ci wdrażanie praktycznie każdej strategii marketingowej, co w konsekwencji pozwoli Ci skuteczniej konkurować na rynku, pozyskiwać większe ilości wartościowszych Klientów i zarabiać na godziwym poziomie.

Unikniesz podstawowych błędów

Przy prowadzeniu strony, a w szczególności strony firmowej ważne jest abyś potrafił ją odpowiednio wykorzystać. Jej celem jest wzrost Twojej firmy, pozyskiwanie Klientów, Partnerów, kontaktów. Dodatkowo w gratisie otrzymasz możliwość skorzystania co miesiąc z półgodzinnej eksperckiej konsultacji online, podczas której pomogę Ci w rozwiązywaniu i pokonywaniu bieżących problemów z jakimi się zetkniesz.

Otrzymasz dostęp do szkoleń podstawowych, a także specjalne rabaty na szkolenia rozszerzone z zakresu skutecznego prowadzenia kampanii marketingowych w Internecie i planowania strategii.

Minut Konsultacji Eksperckiej Co Miesiąc

Krzysztof Wojteczko
specjalista ds. marketingu internetowego

Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłem w 1996 roku. Od tego czasu pracowałem z tysiącami firm i instytucji, tworząc strony internetowe, zapewniając usługi hostingowe i rozwiązania dedykowane. Moimi Klientami są zarówno małe jednoosobowe przedsiębiorstwa, nieco większe, np. Glasmark czy Wioski Dziecięce SOS po przedsiębiorstwa korporacyjne typu Black Red White. To doświadczenie może być do Twojej dyspozycji.

Miejsce na serwerze i domena

Razem ze stroną otrzymasz w formie prezentu miejsce na jednym z moich serwerów zapewniających optymalne środowisko do działania Twojej strony razem z certyfikatem SSL. Z kolei jeśli nie posiadasz jeszcze domeny, to także ją otrzymasz na rok bezpłatnie.

Obejrzyj jak wygodnie możesz zarządzać swoją stroną

Poniżej zamieszczam kilkuminutowy film, na którym pokazuję jak wygląda edycja zawartości strony.

Za ile?

Jak wspomniałem moja metoda na uruchomienie własnej strony firmowej będzie znacznie mniej obciążała Twój budżet niż gdybyś zlecił to zadanie agencji lub freelancerowi. Co więcej zlecając wykonanie strony agencji zazwyczaj będziesz miał tylko podstawową wiedzę na temat tego jak wprowadzić w niej proste zmiany, albo w skrajnych przypadkach, które także znam, możesz być całkowicie uzależniony od wykonawcy. To mało atrakcyjna perspektywa, prawda? Oto moja propozycja dla Ciebie:

Agencja

Moja propozycja

Dostępna jest także opcjonalnie wersja rozliczana jednorazowo. Ceny w tym wypadku zaczynają się od 300 zł netto, a dokładny kosztorys wykonania możesz obliczyć korzystając z mojego kalkulatora.

Jak zacząć?

Po prostu wypełnij formularz wpisując dane swojej firmy i dane kontaktowe. W odpowiedzi skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin (dni robocze). W trakcie naszej rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły i doprecyzujemy plan działania.

Wysłanie formularza zgłoszenia do niczego Cię nie zobowiązuje. Porozmawiamy i uzgodnimy czego potrzebujesz oraz co mogę dla Ciebie zrobić.

Co mówią moi Klienci

Podstawowe pakiety i ich ceny

Trzy pakiety na każdą potrzebę. Jeśli na starcie potrzebujesz profesjonalnie wykonanej strony firmy zawierającej do 5 podstron z informacjami o Tobie i Twojej ofercie skorzystaj z wersji STANDARD. Polecam Ci jednak rozważyć także pakiet PLUS i to nawet jeśli chcesz uruchomić nie więcej niż 5 podstron na starcie. Powodów tej rekomendacji jest kilka. Przede wszystkim w pakiecie masz aż 2 konsultacje eksperckie w miesiącu, co pozwoli Ci szybciej przekształcić stronę w skuteczne narzędzie do pozyskiwania Klientów. Poza tym masz tu rozszerzony monitoring i domenę .pl bez opłat. Natomiast w sytuacji gdy chcesz abym ze swoim zespołem przygotował dla Ciebie bardziej rozbudowaną wersję strony, do dyspozycji masz pakiet CUSTOM. Napisz lub zadzwoń, ustalimy wszystkie szczegóły.

STANDARD

podstawowa strona
69     netto/mc
 • do 5 podstron
 • optymalizacja SEO
 • możliwość aktywacji sklepu
 • monitoring bezpieczeństwa
 • serwer + certyfikat SSL
 • domena .pl (bezpłatna rejestracja)
 • 1 konsultacja ekspercka / mc
 • szkolenie online z obsługi strony

PLUS

rozbudowana strona
99      netto/mc
 • do 15 podstron
 • optymalizacja SEO
 • możliwość aktywacji sklepu
 • monitoring bezpieczeństwa i reputacji
 • serwer + certyfikat SSL
 • domena .pl
 • 2 konsultacje eksperckie / mc
 • szkolenie online z obsługi strony
polecam

CUSTOM

jeśli masz większe potrzeby
? wycena indywidualna
 • powyżej 15 podstron
 • optymalizacja SEO
 • możliwość aktywacji sklepu
 • monitoring bezpieczeństwa i reputacji
 • serwer + certyfikat SSL
 • domena .pl
 • konsultacje eksperckie
 • szkolenie online z obsługi strony

Interesuje Cię rozliczenie jednorazowe? Użyj kalkulatora wyceny.

Najczęściej zadawane pytania?

Wszystko co opisałem powyżej. W cenie jest uruchomienie Twojej witryny na bazie materiałów, które podeślesz. Wykorzystany zostanie bardzo elastyczny motyw i rozszerzenia, które pozwolą Ci na niezwykle wygodną i praktycznie nieograniczoną pracę przy późniejszym rozwoju witryny. Dodatkowo, co jest unikatem, otrzymasz wsparcie marketingowe i możliwość konsultacji eksperckich z zakresu marketingu internetowego. Jeśli połączysz swoją stronę z wiedzą jaką uzyskasz, będziesz zawsze o krok przed swoją konkurencją.

Tak. Jeśli nie masz jeszcze swojej domeny, to w ramach umowy otrzymasz ją na rok bezpłatnie. Dotyczy to domen krajowych czyli np. domeny .pl, .com.pl, itd... W przypadku pakietu PLUS i CUSTOM za domenę nie zapłacisz przez cały okres trwania umowy.

Tak. Strona, którą otrzymasz będzie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Oczywiście. Jeśli będziesz miał taką potrzebę możesz aktywować rozszerzenie Woocommerce do obsługi sklepu internetowego, a w trakcie naszego spotkania online pokażę Ci jak sklepem zarządzać. Możesz także wziąć udział w szkoleniach organizowanych na ten temat.

Tak. Otrzymasz ebooka z opisanymi krok po kroku etapami pracy ze stroną. Ponadto udostępnię Ci materiały wideo, możemy nawet nagrać nasze spotkanie instruktażowe, dzięki czemu w każdej chwili będziesz mógł wrócić do omawianych na nim zagadnień.

Tak. Jest taka możliwość. W sytuacji rozliczenia jednorazowego koszt usługi kalkulowany jest indywidualnie. Otrzymujesz dostęp do konsultacji eksperckich przez pierwsze 3 miesiące. Przejdź na stronę kalkulatora i sprawdź ile będzie kosztowała realizacja w takim modelu rozliczeniowym.

Ta propozycja kierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Jeśli jesteś osobą nie posiadającą działalności zachęcam Cię do stworzenia strony przy pomocy moich bezpłatnych poradników na JZS.

Prawdopodobnie znasz stare powiedzenie mówiące o tym, że "lepiej nie dawać głodnemu ryby, ale wędkę i nauczyć go łowić". O wiele więcej korzyści uzyskasz jeśli będziesz potrafił kontrolować swoją stronę i w sposób świadomy wykorzystasz jej potencjał. Właśnie dlatego ta metoda jest lepsza od innych. Nie tylko staniesz się właścicielem strony, ale także dowiesz się co robić i jak to robić aby faktycznie pracowała dla Ciebie.

Napisz do mnie na kontakt@jak-zrobic-strone.pl, wykorzystaj formularz na tej stronie lub zadzwoń w dni robocze w godzinach pomiędzy 9:00-17:00 pod numer 514 625 008. Ustalimy wszystkie szczegóły, a następnie wyślę Ci umowę. Po jej podpisaniu przystąpimy do działania.