Zacznij Nowy Rok z Nową Stroną

Mega Paczka Świąteczna o wartości 3052 zł od JZS za jedyne

495 zł z VAT

Zacznij Nowy Rok z Nową Stroną

Mega Paczka Świąteczna o wartości 3052 zł od JZS za jedyne

495 zł z VAT

dni
godziny
minuty
sekundy

Grudzień to najlepszy miesiąc w roku na ważne decyzje. Okazja goni okazję, a więc na Jak Zrobić Stronę nie może zabraknąć atrakcji. W tym roku przygotowałem coś naprawdę wyjątkowego.
Świąteczna Paczka zawiera wszystko co najważniejsze aby zacząć swoją aktywność w Internecie robiąc przy tym od razu duży krok naprzód.
To pomoc przy budowie strony, którą będziesz zarządzać i rozbudowywać intuicyjną metodą przeciągnij i upuść. To świetna infrastruktura technologiczna i serwerowa. To Twoja domena i certyfikat SSL. To bardzo szczegółowa analiza Twojej strony pod kątem SEO. To także kupony na Twoje pierwsze kampanie reklamowe w Google i w końcu na dokładkę materiał edukacyjny. Poniżej znajdziesz szczegóły.

Krzysztof :: Jak Zrobić Stronę

Podsumowując jednostkowe koszty poszczególnych elementów Paczki, okazało się, że łączny budżet jaki musiałbyś przeznaczyć chcąc zamówić każdą usługę z osobna, to bagatela 3052 zł. Dla jednych to dużo dla innych mało, ale bez względu na to czy jesteś w stanie zainwestować taką kwotę czy nie, przez najbliższe dni kupując wymienione usługi jako jeden Specjalny Świąteczny Pakiet zapłacisz za wszystko 495 zł. Czy warto? Nie wiem, sam musisz ocenić i odpowiedzieć na to pytanie. Ze swojej strony mogę tylko napisać, że taka sposobność nie powtórzy się prędko.

Ważna informacja!
W ofercie jest maksymalnie

Paczek

Co znajdziesz w Świątecznej Paczce?

Stronę Internetową - o wartości 492 zł

  • 2 godziny pracy online z Tobą i Twoją nową stroną, po to abyś dokładnie widział jak powstaje i potrafił ją dalej rozbudowywać.
  • Przy moim wsparciu powstanie strona, którą dalsze zarządzanie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością m.in. dzięki pracy w trybie przeciągnij i upuść.

Na cały rok serwer i domenę - o wartości 318 zł

  • Profesjonalny hosting zoptymalizowany pod WordPress'a oparty na infrastrukturze chmury z potrójną replikacją danych, szybkimi dyskami i codzienną kopią bezpieczeństwa.
  • Własna domena .pl
  • Certyfikat SSL dla Twojej strony szyfrujący i chroniący transmisję danych. To także czynnik mający wpływ na lepsze pozycje strony w Google i wzrost zaufania do Twojej marki!

Dostęp do materiałów szkoleniowych - o wartości 97 zł

  • Otrzymasz dostęp do materiału wideo zawierającego 3 godzinne szkolenie online z budowy strony internetowej.

Audyt SEO - o wartości 1845 zł

  • Po tym jak uruchomisz finalnie swoją stronę, dostaniesz szczegółowy audyt SEO wskazujący elementy, które warto poprawić aby strona była bardziej przyjazna dla wyszukiwarki Google i mogła skuteczniej walczyć o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Audyt zawierać będzie instrukcje wyjaśniające co należy poprawić.

Kupony na reklamę w Google - o wartości 750 zł

  • Jeśli zechcesz prowadzić kampanie reklamowe w Google, otrzymasz nawet trzy kupony o wartości 250 zł każdy. Możesz je wykorzystać na reklamę w sieci wyszukiwania Google (250 zł), w sieci partnerskiej Google (250 zł) oraz na YouTube (kolejne 250 zł).

Masz wątpliwości? Chcesz o coś zapytać?

514 625 008

Zrób swoim bliskim prezent i podziel się z nimi informacją

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on email
Email

Łączna wartość Świątecznej Paczki to 3502 zł
Tylko do końca grudnia tego roku możesz ją mieć za jedyne

495 zł z VAT

Oszczędzisz 3007 zł

Oferta wygaśnie za:

dni
godziny
minuty
sekundy

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Przewiń do góry
small_c_popup.png

Odbierz Prezent!

Nie przegap nowych poradników, którymi dzielę się z Subskrybentami JZS. W prezencie otrzymasz kupon rabatowy -20% na kursy poznajWP.pl!

Webinar: "Strona Internetowa, Sklep... - jak zacząć?"

piątek 25.10, godz. 19:00 - Wstęp wolny - Ograniczona ilość miejsc!