Moi drodzy życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Spokojnych, rodzinnych Świąt. Wielu z nas spędza je z dala od bliskich i to z różnych powodów, choć najczęstszym z pewnością jest COVID, który panoszy się coraz bardziej. Nie chcę jednak żebyśmy narzekali, to nic nie zmieni. Trzymajmy się razem, wspierajmy się i idźmy do przodu.

Jak zwykle w okolicach Świąt przynoszę Wam Prezenty 🙂 Co tym razem w jaku niespodziance? Dowolny Kurs PoznajWP powyżej 200 zł z rabatem 100 zł. Dotyczy to także Zestawów!

Jak działają prezenty w tym roku? Trochę mniej standardowo. Kody pojawiają się pod głównym menu tylko na Jak Zrobić Stronę. Ta akcja jest przeznaczona tylko dla Czytelników JZS. Jeśli trafisz na licznik odmierzający czas skopiuj kod, przejdź na PoznajWP i zamawiając wybrany kurs lub zestaw wprowadź swój kupon. To obniży koszt o 100 zł. Gdy licznik dobiegnie końca kod zniknie.

Wykorzystałem w tym celu blok wtyczki motywu Kadence, który pojawił się mniej więcej tydzień temu, może dwa. Bardzo fajne możliwości, choć czasami delikatnie jeszcze zawodzi. Musi dorosnąć 😉 W każdym razie pokażę Wam niebawem jak to narzędzie działa i jak można je wykorzystać. Blok daje więcej możliwości niż wiele innych w tym widget Elementora PRO.

Tymczasem odpoczywajcie, a potem wracam po przerwie spowodowanej marcowym pożarem i nadrabiamy stracony czas na kanale YouTube i na kursach PoznajWP.

swieta
Udostępnij

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Zobacz również

ADYOUNEED LTD

ADYOUNEED

Tworzenie, zarządzanie i optymalizacja reklamami Google, Facebook, TikTok czy LinkedIn może być wygodne i skuteczne.

Now4real

Zbuduj społeczność i zwiększ zaangażowanie na swojej stronie wykorzystując Now4real.

trendy 2021

Trendy w projektowaniu stron internetowych 2021

Za nami już prawie połowa roku 2021. Możemy więc śmiało podsumować, jakie trendy były najczęściej wykorzystywane w projektowaniu stron internetowych. Technologia zmienia się bardzo dynamicznie,

Polecane Oferty LifeTime!

PayForm oferta lifetime
PayForm

Generowanie formularzy szybkich płatności. Możesz tym narzędziem zwiększyć konwersję!

Studiocart

Kreator lejków sprzedażowych pozwalający skutecznie skalować Twój biznes online.

pcloud lifetime
pCloud

Dysk w chmurze z dostępem dożywotnim. Zapisuj swoje pliki i...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *