W poprzednim artykule „Szablony WordPress dla każdego” wspomniałem o trzech przykładowych skórkach, które całkiem fajnie sprawdzają się m.in. w zastosowaniach biznesowych, głównie za sprawą nie tylko przejrzystej korporacyjnej stylistyki, ale przede wszystkim możliwości.

Dziś wspomnę o kolejnej ciekawej skórce, która jest z nami już od ładnych kilku lat i obserwując ją z roku na rok widzę jak się zmienia i dopasowuje do obecnych trendów. To jeden z moich ulubionych motywów na ThemeForest, a nie jestem jedyny 🙂

The7

The7 strona demo

Motyw o bardzo szerokich możliwościach, doposażony przez autora w kilka dodatkowych rozszerzeń w tym także rozszerzeń komercyjnych co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym cenowo.

Za 39 dolarów (kiedyś było 55) dostajemy motyw plus 6 wtyczek Premium:

  • WPBakery
  • The7 Elements
  • Ultimate Addons
  • Slider Revolution
  • GoPricing
  • ConvertPlus
To jednak nie wszystko. Do dyspozycji mamy ponad 50 przykładowych stron startowych. Wystarczy, że któraś z nich przypadnie nam do gustu, uruchamiamy importer i w ciągu 2 minut jesteśmy oczarowani pięknie zaprojektowaną witryną, którą dalej możemy modyfikować pod katem własnych potrzeb. 
Gotowe strony do importu

Najnowsze wersje The7 są także kompatybilne z WooCommerce, a więc bez problemy uruchomicie na nim atrakcyjny wizualnie sklep, a także z Elementorem i Elementorem PRO, co może ucieszyć tych z Was, którzy tak jak ja rozkochali się w tym builderze.

Motyw z pewnością godny uwagi i co bardzo ważne regularnie rozwijany. Gdy zerkniesz na początku artykułu na datę kiedy został po raz pierwszy opublikowany i na datę jego aktualizacji zobaczysz, że dzieli je całkiem spory przedział czasowy, a The7 wciąż jest i wciąż oferuje coraz więcej swoim użytkownikom 🙂

Udostępnij

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Ostatnio dodane oferty lifetime

Stwórz natywną aplikację mobilną dla swojego sklepu WooCommerce

Meta Box Lifetime

Dodawaj własne rodzaje treści i pola do WordPressa.

Zestaw narzędzi do optymalizacji SEO, wyszukiwania fraz i śledzenia rankingów w Google.

Może Cię Zainteresować

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *