Skuteczna Strona Internetowa

Wcale nie musi być droga!

Jeśli z nie możesz lub nie chcesz samodzielnie stworzyć własnej strony internetowej, mam dla Ciebie unikalną propozycję. Zdejmę z Twoich barków ten ciężar w atrakcyjnym finansowo modelu abonamentowym, który nie obciąży Twojego budżetu, zapewni szeroki zestaw usług dodatkowych i pozwoli Ci skoncentrować się na rozwoju własnego biznesu.

Strona, Wsparcie i Doradztwo

tylko 59 zł/mc

Trzy ważne filary

Zauważyłem, że wielu Klientów prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa przychodzi do mnie z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest wystartowanie z nową stroną internetową, a drugi to brak skuteczności dotychczasowej. Ta druga grupa, do której być może także Ty należysz, niekiedy już od kilku lat prowadzi stronę, ale korzyści z niej płynące są praktycznie zerowe. Problemem jest przede wszystkim wiedza, czy raczej jej brak. Nie ma wsparcia ani doradztwa w zakresie jej efektywnego wykorzystania, co w konsekwencji jest przyczyną małego ruchu na stronie i słabej konwersji, która tak na marginesie najczęściej nie jest nawet mierzona. Nie ma jakiejkolwiek strategii materketingowej. Czy taka strona będzie skutecznie sprzedawać? NIE. To tylko wizytówka z Twoimi danymi i nic więcej, a przecież nie taki jest cel większości witryn firmowych. Strona, którą masz powinna dla Ciebie zarabiać, a Ty powinieneś wiedzieć co zrobić i jak nią pokierować aby tak się stało. Mogę Ci w tym pomóc.

To co chcę zaproponować, to trzy kluczowe elementy, które zastosowane łącznie, skutecznie zwiększą Twoje szanse na dotarcie do Klientów i podniosą sprzedaż bez względu na to czy sprzedajesz usługi czy produkty.

Strona WWW

Estetyczna, responsywna i łatwa w zarządzaniu strona internetowa, która będzie zarabiać dla Ciebie i Twojej firmy.

Serwer

Dobrze zoptymalizowany i wydajny serwer. Infrastruktura oparta na chmurze OpenStack.

Wiedza i opieka

Szkolenie z obsługi strony, regularne aktualizacje oprogramowania, monitoring, konsultacje techniczne i marketingowe.

Pozycjonowanie albo jeszcze szybciej!

Usługę możesz poszerzyć o profesjonalny pakiet SEO, co w dłuższej perspektywie zaowocuje zwiększeniem organicznego czyli bezpłatnego ruchu z wyszukiwarki Google. To jedna z najtańszych form marketingu internetowego wymagająca jednak czasu i cierpliwości.

Jeśli nie chcesz czekać

Kampanie Google Adwords i/lub kampanie na Facebooku będą idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza jako dopełnienie pozycjonowania. Poszerzając usługę o pakiet JZSMARKETER dotrzesz do Klientów błyskawicznie, ale żeby to faktycznie działało, a kampanie nie były pożeraczem Twoich pieniędzy przygotuję dla Ciebie strategię marketingową i pomogę Ci ją wdrożyć. 

W ramach pakietu za 59 zł netto otrzymasz

 1. Przemyślaną stronę www, która będzie dla Ciebie pracować i której zawartością będziesz mógł samodzielnie zarządzać.
 2. Możliwość utrzymania jej na dobrze zoptymalizowanym serwerze z dostępem do panelu zarządzania i możliwością założenia do 3 kont email we własnej domenie. Jeśli będziesz potrzebować więcej istnieje opcja rozszerzenia.
 3. Indywidualną opiekę specjalisty, doradztwo bieżące i pomoc w pokonywaniu trudności technicznych w trakcie prowadzenia strony. Także podstawowe konsultacje marketingowe, które pomogą Ci zrozumieć na czym tak naprawdę polega prowadzenie biznesu w Internecie i co warto robić aby strona miała wiekszą skuteczność.
 4. Godzinne szkolenie online z obsługi strony. 
 5. Aktualizacje oprogramowania. Zadbam o Twoje bezpieczeństwo aktualizując oprogramowanie strony i jej rozszerzenia.
 6. Kontrolowanie stanu bezpieczeństwa i reputacji strony (Google Safe Browsing, Norton Safe Web i inne)
 7. Pomoc w doborze i rejestracji domeny (jeśli jej jeszcze nie masz) – podpowiem gdzie warto ją zarejestrować żebyś nie przepłacał przy corocznym odnawianiu.
 8. Instalacja szczegółowych statystyk strony WWW co pozwoli Ci na analizę prowadzonych działań i wyłapywać słabe punkty.
 9. Certyfikat SSL dla strony / Twojej domeny. Podnosi bezpieczeństwo i pozytywnie wpływa na ranking w Google.
 10. Kopie bezpieczeństwa strony. Wykonywane codziennie.
 11. Miesięczny raport z podjętych działań i kondycji strony.

To wszystko za jedyne 59 zł netto miesięcznie! Zapomnij o wydatkach 1500 zł netto i więcej, bo tyle zazwyczaj biorą agencje za przygotowanie prostych informacyjnych stron internetowych bez żadnego dodatkowego wsparcia i opieki. U mnie nie odchudzisz swojego portfela, bo wydatki na stronę będą nieodczuwalne i rozłożone w czasie. W efekcie otrzymasz zdecydowanie więcej bo także wsparcie w trudnych sytuacjach, które możesz napotkać w procesie prowadzenia swojej strony. To na czym mi zależy to to, abyś realnie poczuł/poczyła, że prowadzenie strony ma sens i że może ona faktycznie pomóc Ci w rozwoju swojego biznesu. Jeśli tak się nie dzieje, jej prowadzenie jest tylko stratą czasu i pieniędzy.

A może sklep internetowy?

Strona, którą dla Ciebie uruchomię będzie miała możliwość rozbudowy o funkcjonalność sklepu internetowego. Moduł ecommerce mogę uruchomić od razu na starcie lub można to będzie zrobić w dowolnym momencie w przyszłości. Kontaktując się ze mną podaj także szczegóły na temat planowanego sklepu.

Kilka przykładowych realizacji

cPanel na pokładzie

Najnowocześniejszy panel do zarządzania kontem hostingowym jest do Twojej dyspozycji. 

Wygodne zarządzanie

 • Konta email - zarządzaj kontami email we własnej domenie.
 • Bezpłatnie certyfikat SSL - Wyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Optymalne środowisko - PHP w wersji 7.1, MariaDB, szybkie dyski, replikacja danych.
 • Bezpieczeństwo - Kopia Twojej strony wykonywana jest codziennie.
JAK ZROBIĆ STRONĘ :: 2017

Twoja własna strona internetowa

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.