Tania strona internetowa

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz lub nie chcesz samodzielnie stworzyć własnej strony internetowej, mam dla Ciebie unikalną propozycję. Zdejmę z Twoich barków ten ciężar w atrakcyjnym finansowo modelu abonamentowym, który nie obciąży Twojego budżetu i pozwoli Ci skoncentrować się na rozwoju własnego biznesu.

Rozwiązanie specjalnie dedykowane mikro i małym firmom!

[themify_box color=”red” icon=”warning”]Zaledwie 59 zł netto miesięcznie za pełny pakiet, a w nim: uruchomiona strona, serwer, opieka i wsparcie. Nie znajdziesz drugiej takiej oferty z tak szerokim wachlarzem usług w tak atrakcyjnej cenie! Sprawdź poniżej co mam do zaoferowania.[/themify_box]

Tania strona www. Dokładnie tak, ponieważ za 59 zł netto miesięcznie stworzę i uruchomię dla Ciebie nowoczesną, responsywną (działającą na urządzeniach mobilnych) stronę internetową z możliwością jej dowolnej rozbudowy w przyszłości, a także z opcją wzbogacenia jej np. o moduł sklepu internetowego Woocommerce (opcja ze sklepem dodatkowo płatna – zapytaj o szczegóły w formularzu zapytania).

W cenie 59 zł netto miesięcznie otrzymasz:

 1. Przemyślaną stronę www, która będzie dla Ciebie pracować i której zawartością będziesz mógł samodzielnie zarządzać.
 2. Możliwość utrzymania jej na odpowiednio zoptymalizowanym serwerze z dostępem do panelu zarządzania i dostępem do 3 kont email we własnej domenie. Jeśli masz już serwer i nie chcesz go zmieniać, nie ma problemu. Zainstalujemy stronę na nim.
 3. Pomoc w doborze i rejestracji domeny (jeśli jej jeszcze nie masz) – podpowiem gdzie warto ją zarejestrować żebyś nie przepłacał przy corocznym odnawianiu.
 4. Instalacja szczegółowych statystyk strony WWW.
 5. Certyfikat SSL dla strony / Twojej domeny. Podnosi bezpieczeństwo i pozytywnie wpływa ranking w Google – dotyczy stron instalowanych na naszych serwerach.
 6. Indywidualną opiekę specjalisty, doradztwo bieżące i pomoc w pokonywaniu trudności w trakcie prowadzenia strony.
 7. Aktualizacje oprogramowania. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.
 8. Kontrolowanie stanu bezpieczeństwa i reputacji strony (Google Safe Browsing, Norton Safe Web i inne)
 9. Kontrolowanie wydajności strony.
 10. Kopie bezpieczeństwa strony.
 11. Miesięczny raport z podjętych działań i kondycji strony.
 12. Szkolenie online z obsługi strony.

To wszystko za jedyne 59 zł netto miesięcznie! Zapomnij o wydatkach 1500 zł netto i więcej, bo tyle zazwyczaj biorą agencje za przygotowanie prostych stron internetowych bez żadnego dodatkowego wsparcia i opieki. U mnie nie odchudzisz swojego portfela, bo wydatki na stronę będą nieodczuwalne i rozłożone w czasie. W efekcie otrzymasz zdecydowanie więcej bo także opiekę i wsparcie w trudnych sytuacjach, które możesz napotkać w trakcie prowadzenia swojej strony.

To jednak nie wszystko!

Podejmując współpracę dostaniesz zniżki na inne usługi takie jak:

 • Pozycjonowanie – Jeśli nie wiesz co to takiego przeczytaj artykuł: “Pozycjonowanie strony”. UWAGA: Pierwsze 2 miesiące usługi aż z 50% rabatem i brak umów długoterminowych!
 • Obsługę kampanii marketingowych w Google Adwords i Facebook Ads lub możliwość odbycia szkolenia w tym zakresie.
 • Usługi copywritera – możemy przygotować treści na Twoja stronę i systematycznie ją o nie wzbogacać.
 • Tłumaczenia stron na j. angielski.
 • Usługi graficzne i programistyczne.
 • Filmy reklamowe i atrakcyjne animacje wideo np. prezentujące Twój produkt lub usługę. Film ma wielokrotnie silniejsze oddziaływanie niż najlepszej jakości zdjęcia.
 • Fotografia produktowa.

 

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Co nowego na blogu?