Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

Tania strona internetowa

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz lub nie chcesz samodzielnie stworzyć własnej strony internetowej, mam dla Ciebie unikalną propozycję. Zdejmę z Twoich barków ten ciężar w atrakcyjnym finansowo modelu abonamentowym, który nie obciąży Twojego budżetu i pozwoli Ci skoncentrować się na rozwoju własnego biznesu.

Rozwiązanie specjalnie dedykowane mikro i małym firmom!

[themify_box color=”red” icon=”warning”]Zaledwie 59 zł netto miesięcznie za pełny pakiet, a w nim: uruchomiona strona, serwer, opieka i wsparcie. Nie znajdziesz drugiej takiej oferty z tak szerokim wachlarzem usług w tak atrakcyjnej cenie! Sprawdź poniżej co mam do zaoferowania.[/themify_box]

Tania strona www. Dokładnie tak, ponieważ za 59 zł netto miesięcznie stworzę i uruchomię dla Ciebie nowoczesną, responsywną (działającą na urządzeniach mobilnych) stronę internetową z możliwością jej dowolnej rozbudowy w przyszłości, a także z opcją wzbogacenia jej np. o moduł sklepu internetowego Woocommerce (opcja ze sklepem dodatkowo płatna – zapytaj o szczegóły w formularzu zapytania).

W cenie 59 zł netto miesięcznie otrzymasz:

 1. Przemyślaną stronę www, która będzie dla Ciebie pracować i której zawartością będziesz mógł samodzielnie zarządzać.
 2. Możliwość utrzymania jej na odpowiednio zoptymalizowanym serwerze z dostępem do panelu zarządzania i dostępem do 3 kont email we własnej domenie. Jeśli masz już serwer i nie chcesz go zmieniać, nie ma problemu. Zainstalujemy stronę na nim.
 3. Pomoc w doborze i rejestracji domeny (jeśli jej jeszcze nie masz) – podpowiem gdzie warto ją zarejestrować żebyś nie przepłacał przy corocznym odnawianiu.
 4. Instalacja szczegółowych statystyk strony WWW.
 5. Certyfikat SSL dla strony / Twojej domeny. Podnosi bezpieczeństwo i pozytywnie wpływa ranking w Google – dotyczy stron instalowanych na naszych serwerach.
 6. Indywidualną opiekę specjalisty, doradztwo bieżące i pomoc w pokonywaniu trudności w trakcie prowadzenia strony.
 7. Aktualizacje oprogramowania. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.
 8. Kontrolowanie stanu bezpieczeństwa i reputacji strony (Google Safe Browsing, Norton Safe Web i inne)
 9. Kontrolowanie wydajności strony.
 10. Kopie bezpieczeństwa strony.
 11. Miesięczny raport z podjętych działań i kondycji strony.
 12. Szkolenie online z obsługi strony.

To wszystko za jedyne 59 zł netto miesięcznie! Zapomnij o wydatkach 1500 zł netto i więcej, bo tyle zazwyczaj biorą agencje za przygotowanie prostych stron internetowych bez żadnego dodatkowego wsparcia i opieki. U mnie nie odchudzisz swojego portfela, bo wydatki na stronę będą nieodczuwalne i rozłożone w czasie. W efekcie otrzymasz zdecydowanie więcej bo także opiekę i wsparcie w trudnych sytuacjach, które możesz napotkać w trakcie prowadzenia swojej strony.

To jednak nie wszystko!

Podejmując współpracę dostaniesz zniżki na inne usługi takie jak:

 • Pozycjonowanie – Jeśli nie wiesz co to takiego przeczytaj artykuł: “Pozycjonowanie strony”. UWAGA: Pierwsze 2 miesiące usługi aż z 50% rabatem i brak umów długoterminowych!
 • Obsługę kampanii marketingowych w Google Adwords i Facebook Ads lub możliwość odbycia szkolenia w tym zakresie.
 • Usługi copywritera – możemy przygotować treści na Twoja stronę i systematycznie ją o nie wzbogacać.
 • Tłumaczenia stron na j. angielski.
 • Usługi graficzne i programistyczne.
 • Filmy reklamowe i atrakcyjne animacje wideo np. prezentujące Twój produkt lub usługę. Film ma wielokrotnie silniejsze oddziaływanie niż najlepszej jakości zdjęcia.
 • Fotografia produktowa.

 

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Co nowego na blogu?

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Przewiń do góry
small_c_popup.png

Odbierz Prezent!

Nie przegap nowych poradników, którymi dzielę się z Subskrybentami JZS. W prezencie otrzymasz kupon rabatowy -20% na kursy poznajWP.pl!

Webinar: "Strona Internetowa, Sklep... - jak zacząć?"

piątek 25.10, godz. 19:00 - Wstęp wolny - Ograniczona ilość miejsc!