musisz to wiedzieć!

JAK ZAŁOŻYĆ SKLEP INTERNETOWY

HOSTING

Znajdź dla swojego przyszłego sklepu dobry hosting, czyli miejsce gdzie zamieszkają pliki aplikacji. Pamiętaj, że sklep to nie strona wizytówka, więc zadbaj o jakość, aby uniknąć w przyszłości problemów.

To dwa bezpłatne narzędzia przy pomocy których błyskawicznie uruchomisz własny sklep internetowy. Najwięcej sklepów działających w Internecie wykorzystuje właśnie ten duet!

Większość nowo powstających sklepów pada po kilku miesiącach. Powodem jest nieznajomość narzędzi i nieumiejętne ich wykorzystanie. Zadbaj o to aby jak najlepiej poznać możliwości swojego sklepu. Korzystaj z kursów, podarników, filmów na YT.

POZNAJ SWÓJ NOWY SKLEP

Zadbaj o widoczność swojego sklepu w Internecie. Jednym z najważniejszych elementów jest opracowanie i wdrożenie strategii SEO. Pomocny na tym polu będzie kolejny bezpłatny dodatek o nazwie Rank Math. Pobierzesz go z repozytorium WordPressa i wykorzystaj jego moc!

Bądź tam gdzie są Twoi Klienci. Aktywnie działaj w mediach społecznościowych dzieląc się nowinkami z życia Twojej firmy.  Organizuj angazujące akcje, unikaj rutyny, oficjalnych przekazów i namawiania do zakupów. Bądź doradcą, przewodnikiem, mentorem, przyjacielem, a nie sprzedawcą!

Czytaj, Oglądaj, Słuchaj