pakiet webfirma

STRONA POD KLUCZ

Skuteczny rozwój twojego biznesu!

 • Gotowa w pełni indywidualnie opracowana strona internetowa
 • Swobodna edycja i zarządzanie całą witryną. Możesz rozwijać dalej swoja stronę w dowolnym kierunku bez znajomości kodowania
 • Hosting Klasy Premium z narzędziami SEO, po to aby Twoja nowa strona pięła się w wynikach wyszukiwania i skutecznie pozyskiwała nowych Klientów

1 499 zł

z podatkiem VAT

"Nie mam czasu na samodzielne budowanie strony. Krzysztof zaproponował pakiet webFirma zrzucając z moich barków konieczność szybkiego uczenia się wszystkiego od podstaw. Zamiast zmagać się tygodniami z czymś dla mnie nowym dostałem gotową stronę w kilka dni. Polecam."
Marusz Drabig
"Doskonałe połączenie profesjonalnej strony szytej na miarę z konkretnymi materiałami szkoleniowymi na temat WordPress'a. Mogę ją rozwijać samodzielnie nie licząc na humory informatyka. Decyzja o wyborze pakietu webFirma w 100% trafiona."
Karol Czerwiński

zamów pakiet webfirma

Razem z pakietem zarejestrujesz także domenę jeśli jej jeszcze nie masz. Zrobisz to za 0 zł!

ODBIERZ gotową WITRYNĘ

I kształtuj ją dalej wedle własnych potrzeb. Otrzymujesz ponad 24 godziny materiałów edukacyjnych (Video)!

POZYSKUJ NOWYCH KLIENTÓW

Twoja witryna pomoże Ci skuteczniej docierać do nowych odbiorców i konwertować ich w Klientów.

pakiet webFirma z narzędziami SEO

Strona WWW bez ruchu jest całkowicie bezwartościowa. W pakiecie webFirma otrzymujesz bezpłatnie na 5 miesięcy konto hostingowe Premium z niesamowitymi narzędziami SEO, które pomogą Ci wspiąć się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

Dla kogo?

Dla osób i firm, które chcą uruchomić profesjonalną, funkcjonalną i elastyczną stronę internetową zawierającą w pakiecie wszystko co jest niezbędne do jej funkcjonowania. Stronę, którą można samodzielnie zarządzać, zmieniać jej treści i rozbudowywać w każdej chwili, tak aby dotrzymywała kroku wciąż zmieniającym się trendom.

Co znajdziesz w pakiecie?

 • Konto hostingowe premium WP Lite lub WP Plus na 5 miesięcy - Nowoczesna usługa wykorzystująca najnowsze technologie takie jak komercyjny serwer LiteSpeed, PHP 7.3, HTTP/2, QUIC. To niewiarygodnie szybkie i wydajne konto hostingowe klasy Premium przeznaczone dla stron i sklepów działających na WordPressie. Więcej szczegółów na stronie Hosting WordPress.
  lub
  alternatywnie Klasyczne konto hostingowe BLUE na okres 5 miesięcy. Ważne: w przypadku klasycznego konta BLUE nie będzie dostępu do audytów bezpieczeństwa i audytów SEO. Więcej szczegółów na stronie: Hosting
 • Narzędzia SEO - W ramach usługi hostingu WP otrzymasz bezpłatny dostęp do narzędzi cyklicznie analizujących Twoją stronę pod kątem jej optymalizacji SEO. Dzięki temu nie musisz wynajmować drogich agencji lub freelancerów żeby przeanalizować swoją witrynę. Konto hostingowe będzie to robiło systematycznie dla Ciebie bez dodatkowych opłat.
 • Bezpłatna rejestracja domeny (.pl, .com.pl, .com lub .eu) na okres 1 roku.
 • Bezpłatny Certyfikat SSL - zabezpieczający Twoją stronę. Twoja witryna będzie oznaczana w przeglądarkach takich jak Chrome od Google jako bezpieczna, co pozytywnie wpłynie na poziom zaufania Twoich Klientów do Ciebie i Twojej marki. Certyfikat SSL ma również pozytywny wpływ na pozycje w wyszukiwarce jakie zajmie ostatecznie Twoja witryna.
 • Zainstalowany i skonfigurowany WordPress w najnowszej wersji. To doskonały system zarządzania treścią, którego udział w światowym rynku systemów CMS wynosi aż 60,4% (dane W3Techs z 2 kwietnia 2019). Korzystają z niego takie marki jak BBC, Disney, Boomberg, Microsoft, NASA, New York Times, Sony... nawet Facebook. WordPress napędza aż 33,5% stron internetowych, a to oznacza, że co trzecia witryna jaką przeglądasz w Internecie wykorzystuje właśnie ten system. Dzięki tak olbrzymiej popularności masz dostęp do blisko 100 000 rozszerzeń i dodatków z czego połowa to rozszerzenia bezpłatne. Możesz przeobrazić swoją stronę w dowolny rodzaj serwisu: wizytówka, blog, sklep internetowy, serwis informacyjny itd... Twoja witryna będzie się zmieniać i rozwijać razem z Twoim biznesem
 • Narzędzia umożliwiające Ci pracę metodą przeciągnij i upuść. Oznacza to, że dostajesz stronę o nieograniczonych możliwościach rozbudowy, zapewniającą Ci jednocześnie niewiarygodną wygodę pracy bez konieczności angażowania informatyka.
 • Wprowadzenie i profesjonalne zaaranżowanie przesłanych przez Ciebie treści (teksty, obrazy) na maksymalnie 10 podstron opisowych (np. Strona główna, O firmie, Oferta, Współpraca, Kontakt, Usługa X, Usługa Y). Nazewnictwo podstron dowolne. Atrakcyjna aranżacja zawartości poszczególnych podstron. Masz możliwość rozbudowy witryny o kolejne podstrony bez limitu ilości.
 • Niezwykle wydajny motyw dla WordPress'a umożliwiającym Ci swobodną modyfikację wyglądu witryny i świetne wyniki wydajności GTMetrix, Pingdom, PageSpeed Insights oraz odpowiednią optymalizację pod katem SEO. Stronę dostosujesz w niezwykle prosty sposób do własnych potrzeb.
 • Zainstalowane i skonfigurowane skrupulatnie wyselekcjonowane rozszerzenia mające realny wpływ na komfort, szybkość i wygodę zarządzania stroną, na jej optymalizację pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach, bezpieczeństwo, a także zgodność z RODO.
 • Otrzymujesz take dostęp do kursu WordPress onLine, dzięki któremu doskonale poznasz możliwości swojej witryny i nauczysz się nią zarządzać. To ponad 24 godziny materiałów wideo, do których możesz wracać kiedy tylko zechcesz. Kurs o wartości 199 zł otrzymujesz z pakietem WebFirma bezpłatnie!

Dodatki opcjonalne - bezpłatne

 • Moduł sklepu internetowego Woocommerce - dzięki niemu możesz swoją stronę wzbogacić o funkcjonalność sklepu sprzedając za jej pośrednictwem produkty fizyczne jak również wirtualne (np. usługi).
 • Moduł powiadomień Push - kolejne narzędzie wykorzystywane do działań marketingowych. Subskrybenci nie muszą zostawiać swoich adresów email dzięki czemu chętniej decydują się na otrzymywanie tego typu powiadomień. Integracja z OneSignal.
 • Moduł czatu - daj swoim Klientom możliwość komunikacji za pośrednictwem czatu. Ta funkcjonalność w wielu branżach znacząco zwiększa ilość konwersji, a co za tym idzie także dochodów. Integracja z Crisp, Tawk.To lub innymi systemami do obsługi czatu.
 • Moduł obsługi wielu języków - moduł ten umożliwia Ci uruchomienie strony w wielu wersjach językowych.

Częste pytania

Nie. To jednorazowa opłata. W zamian otrzymujesz gotową do działania stronę internetową, a także konto hostingowe na okres 5 miesięcy. Dopiero po tym czasie pojawi się opłata za przedłużenie konta hostingowego. W przypadku konta WPLight jest to 45 zł netto, a w przypadku klasycznego hostingu Blue 25 zł netto.
Jeśli zarejestrujesz także domenę, co możesz zrobić bezpłatnie, to będzie ona odnawiana raz na rok, np. domena z rozszerzeniem .pl czy .com, to koszt 59 zł netto / rok.

Strona jest opracowywana indywidualnie pod Twój biznes z uwzględnieniem obecnych trendów, technologii i przyszłych działań marketingowych. W związku z powyższym czas realizacji to średnio 10 dni roboczych.

Nie limitujemy ilości zmian zakładając zdroworozsądkowe podejście do tematu. Zależy nam na tym abyś był zadowolony ze swojej strony. Podpowiemy Ci co działa, a co nie. Co warto wdrożyć, a co nie ma większego sensu i będzie dla Ciebie jedynie stratą czasu.

TAK. Po uruchomieniu strony umawiamy się na sesje online podczas której pokazujemy w jaki sposób stroną zarządzać. To jednak nie wszystko.

Oprócz wspomnianej sesji otrzymujesz bezpłatny dostęp do rozbudowanego kursu online WordPress od podstaw. To ponad 24 godziny materiałów wideo bardzo szczegółowo prezentujących cały system i pracę z nim. Dzięki tym materiałom, do których możesz wracać wtedy kiedy chcesz doskonale poznasz środowisko swojej strony i wszystkie jej możliwości. Staniesz się całkowicie niezależny.

Różnica jest zasadnicza. W przypadku pakietu webSTART otrzymujesz fundament do samodzielnej pracy. Natomiast w przypadku pakietu webFIRMA dostajesz swoja stronę gotową "pod klucz", a więc cały layout jest zaprojektowany pod konkretnie Twoją firmę, są wprowadzone i odpowiednio zaaranżowane treści. Innymi słowy jest to w 100% gotowa strona, którą możesz od razu udostępnić publicznie.

Pakiet webSTART to zestaw oferowany razem z kontem hostingowym. Dzięki temu możesz pełniej wykorzystać potencjał własnej witryny. Konto hostingowe otrzymujesz bezpłatnie na okres 5 miesięcy, po tym czasie jeśli nie będziesz odnawiać konta możesz swoją stronę przenieść w inne miejsce.

Tak. Pakiet webFirma daje Ci niesamowitą elastyczność na tym polu. Swoja stronę możesz kształtować w dowolny sposób. Jeśli stwierdzisz, że chcesz wzbogacić ją o sklep internetowy wystarczy doinstalować bezpłatne rozszerzenie Woocommerce i w ten sposób dodać funkcjonalność sklepu internetowego bez dodatkowych kosztów.

Masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością. Możesz sprzedawać produkty fizyczne, cyfrowe lub usługi albo wszystko na raz. Demo przykładowego sklepu możesz zobaczyć pod adresem sklep-demo.lbiz.pl. Twój może wyglądać docelowo zupełnie inaczej. Sam o tym zdecydujesz.

TAK. Masz dostęp do wszystkiego co znajduje się na koncie hostingowym, a więc także do wszystkich plików swojej strony. 

Tak. Pakiet zapewnia Ci profesjonalne konto hostingowe dedykowane WordPressowi lub klasyczne. Możesz więc zakładać w ramach tej usługi również konta email we własnej domenie.

Te narzędzia są dostępne tylko na koncie hostingowym WPLight, WP Plus lub innym z tej serii. Jeśli zdecydujesz się na klasyczny hosting, wówczas nie będziesz mieć do nich dostępu ponieważ nie s to narzędzia będące częścią klasycznych kont hostingowych.

Różnice są znaczące. Przede wszystkim konto WPLight to usługa z serii kont Premium, których szczegółowy opis znaleźć można tutaj. To specjalny hosting przeznaczony wyłącznie dla WordPress'a oferujący wyjątkowe narzędzia, takie jak audyty bezpieczeństwa, audyty SEO czy rozbudowane zarządzanie systemem strony. Jest także idealnie zoptymalizowane dla WordPress'a dzieki czemu WordPress na tych kontach działa zdecydowanie wydajniej niż na standardowym hostingu. Konto klasyczne Blue tego typu usług nie oferuje. Szczegóły na temat kont klasycznych znaleźć można tutaj.

Jeśli chodzi o rekomendację, to jeśli planujesz uruchomić jedną stronę na WordPressie i chcesz w pełni wykorzystać olbrzymi potencjał usługi, zdecydowanie rekomenduję WPLight. Po 5 miesiącach jeśli stwierdzisz że nie wykorzystujesz możliwości tej usługi, możesz przeskoczyć na klasyczny hosting. Wystarczy wysłać nam taką dyspozycję.

Z kolei jeśli od razu planujesz uruchomienie np. dwóch stron lub większej ich ilości, a do tego będą to strony działające na różnych systemach CMS wówczas wybierz konto klasyczne Blue, które jest świetną, uniwersalną usługą hostingową umożliwiającą hostowanie różnych systemów.

Jak najbardziej. Wystarczy wysłać do nas odpowiednią dyspozycję takiej zmiany, a my wykonamy bezpłatnie migrację strony na nowe środowisko hostingowe.

Nie widzimy potrzeby stosowania tego typu praktyk. Jeśli będziesz zadowolony z funkcjonowania swojej strony wierzymy, że docenisz naszą pracę, a także narzędzia dostępne do Twojej dyspozycji i zostaniesz z nami dłużej z własnej woli. W dowolnej chwili możesz zabrać swoją stronę i przenieść ją w inne miejsce. Konta hostingowego, ani domeny nie musisz przedłużać jeśli nie zechcesz.

Nie ma problemu. Napisz na adres kontakt@jak-zrobic-strone.pl

paypal
Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

"Nie sztuką jest stworzyć stronę internetową. Sztuką jest zaplanować i poprowadzić jej rozwój w taki sposób, aby przynosiła satysfakcję Tobie, odwiedzającym i przeobrażała ich w lojalnych Klientów."

pakiet webFIRMA

Twój Czas jest Cenny

Skoncentruj się na prowadzeniu własnej firmy, a stworzenie strony zostaw profesjonalistom.

JZS - Jak Zrobić Stronę Internetową 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Przewiń do góry

Kurs WordPress onLine

Edycja 2019!