W najbliższy piątek, 11 października o godzinie 20:00 zapraszam Cię na spotkanie online, podczas którego poruszymy niezwykle istotny temat. Jak wystartować z własną stroną bez falstartu i wielu nieprzyjemnych w konsekwencji błędów. Jakich narzędzi używać aby praca ze stroną była przyjemnością i aby miała szansę przyciągnąć ruch i nowych klientów. Co jest ważne, a co to tylko mity.

Bez względu na to jaki rodzaj witryny chcesz uruchomić: stronę firmy, sklep internetowy, blog…, ten materiał da Ci bardzo konkretną dawkę wiedzy, dzięki której szanse na sukces Twojego projektu znacząco wzrosną!

Zarejestruj się już teraz korzystając z poniższego formularza. Rejestracja jest bezpłatna, ale UWAGA ilość miejsc jest ograniczona, więc pośpiesz się aby nie przegapić szansy. Spotkanie nie będzie później udostępniane.
Jak zwykle w trakcie webinaru czekają niespodzianki, ale o tych dowiesz się w piątek 🙂 Do zobaczenia !!!

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Przewiń do góry
small_c_popup.png

Odbierz Prezent!

Nie przegap nowych poradników, którymi dzielę się z Subskrybentami JZS. W prezencie otrzymasz kupon rabatowy -20% na kursy poznajWP.pl!