Profesjonalna Strona WWW Hosting, Domena, Dodatki PRO

Nie trać cennego czasu i pieniędzy. Teraz wszystko czego potrzebujesz masz w niskim abonamencie miesięcznym już od 97 zł netto!

CO ZYSKASZ?

Wiele więcej niż sądzisz

Profesjonalna Strona WWW

Otrzymasz stronę responsywną, świetnie prezentującą się także na urządzeniach mobilnych.

Wyjątkowa Skalowalność

Strona z którą możesz zrobić wszystko. Wizytówka Twojej firmy, większa witryna, a może sklep internetowy?

Dodatki PRO

Elementor PRO w standardzie, a także inne rozszerzenia w wersji PRO. Oszczędzisz nawet ponad 1000 zł rocznie!

Narzędzia SEO

Narzędzia, które przeanalizują Twoją stronę pod kątem SEO i pomogą Ci zdobyć wysokie pozycje w Google.

Hosting w Chmurze

Bezpieczny i super wydajny hosting dedykowany dla stron działających na bazie systemu WordPress.

Bezpieczeństwo

Kopie bezpieczeństwa i Certyfikat SSL. Zapewnij sobie i swoim Klientom wyższy poziom bezpieczeństwa.

OPINIE

Klienci doceniają pakiet webSTART

Wybór pakietu webSTART opracowanego przez Krzysztofa, to była najlepsza decyzja. Komfort pracy i jakość jaką zapewnia strona oraz hosting jest nie do opisania.

Magdalena Prała

Decydując się na webSTART nie oczekiwałem za tak niską cenę wiele, ale to co otrzymałem mocno mnie zaskoczyło. Nie mam sztucznych ograniczeń, z którymi musiałem wcześniej się zmagać sądząc, że to norma. Polecam!

Mariusz Turkawski

OCZSZCZĘDZAJ

Dlaczego warto?

Nawet ponad 1300 zł oszczędności

Strona jaką dla Ciebie przygotujemy bez dodatkowych opłat będzie wyposażona w doskonałe rozszerzenia w ich wersjach PRO. Przykładowe oszczędności:

 • Elementor PRO - oszczędzasz $49 / rok (około 200 zł)
 • Astra PRO + UA for Elementor - oszczędzasz $169 / rok (około 700 zł)
 • Essential Addons for Elementor PRO - oszczędzasz $29 / rok (około 110 zł)
 • LoginPress Pro - oszczędzasz $75 / ok (około 300 zł)

Łącznie oszczędności: ponad 1300 zł

Nie musisz bać się swojej strony

WordPress to potężne narzędzie pozwalające Ci rozwijać swoją witrynę w dowolnym kierunku. Zamawiając pakiet webSTART masz możliwość skorzystać z kursu onLine i oszczędzić dodatkowe 123 zł.

 • Ponad 25 godzin materiałów wideo na temat pracy ze stroną
 • Do lekcji wracasz kiedy chcesz
 • Nieograniczony czasowo dostęp do kursu i jego aktualizacji
 • Zamknięte forum wsparcia

Specjalna cena kursu tylko z pakietem webSTART

profesjonalny wygląd

Jak może prezentować się Twoja strona?

Twoja przyszła strona internetowa będzie prezentowała się świetnie, a co najważniejsze da Ci większą elastyczność i możliwości rozwoju niż wielokrotnie droższe witryny realizowane przez zewnętrzne agencje lub przy wykorzystaniu dostępnych kreatorów onLine. 

Do wyboru masz trzy niesamowite motywy dla WordPressa w wersji PRO. Każdy z nich oferuje olbrzymie możliwości adaptacji i wpływu na to jak strona będzie się prezentowała. Poniżej ponad 100 przykładowych stron stworzonych na bazie tych motywów.

FAQ

Dowiedz się więcej o usłudze - Częste pytania

Otrzymasz gotową stronę internetową o charakterze informacyjnym przygotowaną indywidualnie pod kątem Twojej działalności. 
Wprowadzamy treści dla maksymalnie 5 podstron, ale dalej możesz witrynę dowolnie zmieniać i rozbudowywać o kolejne działy i funkcje. Masz możliwości pozwalające na uruchomienie sklepu internetowego czy innego pomysłu, który wpisuje się w Twój plan biznesowy.

Nie. W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi. Wystarczy, że nie opłacisz jej na kolejny okres abonamentowy. Nie musisz nawet wysyłać nam informacji, że rezygnujesz.

Twoja strona będzie jeszcze dostępna przez 2 tygodnie. Po tym czasie zostanie zablokowana, a po kolejnych 2 tygodniach całkowicie usunięta z serwera.

Oczywiście. Masz do niej pełny dostęp od samego początku, także do plików na serwerze, które możesz w każdej chwili pobrać.

To rozszerzenia dla Twojej strony działającej na bazie WordPress’a, które dostępne są na zasadzie płatnej licencji i oferują znacznie więcej możliwości niż ich bezpłatne odpowiedniki. W cenie realizacji i utrzymania strony otrzymasz Elementora PRO + Essential Addons for Elementor PRO, a także motyw Astra, OceanWP lub GeneratePress również w wersji PRO. Jeśli planujesz uruchomienie strony wielojęzycznej, zostanie wdrożony dodatek WPML w wersji PRO.

Łączna wartość dodatków PRO jakie mogą być wdrożone na Twojej stronie przekracza kwotę 1000 zł!

W każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu przechodząc na dowolne konto hostingowe z naszej oferty lub jakiekolwiek inne. Przeniesiona strona nadal będzie działać, stracisz natomiast dostęp do aktualizacji dodatków PRO, a więc jeśli będziesz chciał je w pełni wykorzystywać i aktualizować będziesz musiał indywidualnie wykupić je bezpośrednio u producenta.

Tak. Strona bazuje na systemie CMS WordPress.

Wręcz przeciwnie. WordPress to niesłychanie elastyczne rozwiązanie. Do tego strona będzie wyposażona w rewelacyjny system zarządzania zawartością Elementor PRO, co sprawia, że operowanie na treści i modyfikacja wyglądu strony są czynnościami bardzo prostymi także dla osób bez wiedzy technicznej.

Gdybyś potrzebował dodatkowych informacji na temat pracy ze stroną i możliwości jakie oferuje WordPress, skorzystaj z kursu onLine, który w trakcie zamawiania tej usługi możesz dokupić w niższej cenie. Specjalna cena kursu dostępna jest tylko w trakcie składania zamówienia na pakiet webSTART.

Tak. Pomimo, że praca ze stroną nie jest skomplikowana, to możesz chcieć, aby ktoś wspierał Cię regularnie przy jej rozwoju, konfiguracji czy pomagał radzić sobie z problemami technicznymi. Zamawiając stronę możesz wybrać dodatkowe opcje zawierające miesięczny pakiet godzin wsparcia. 

W sytuacji gdy na taki pakiet się nie zdecydujesz, również możesz korzystać z opieki wg stawki 100 zł netto/godzinę pracy przy stronie.

Doradztwo dotyczące rozwoju strony masz zawsze bezpłatnie.

Tak, aczkolwiek jego wdrożenie nie mieści się w zakresie podstawowych prac. Sklep w razie potrzeby możesz wdrożyć samodzielnie lub zlecić to zadanie nam w ramach pakietu wsparcia i opieki nad stroną.

Nie. Hosting klasy Premium dla WordPress’a masz zapewniony w ramach opłaty abonamentowej. Zamawiając usługę możesz zdecydować, który pakiet hostingowy będzie do Twojej dyspozycji. Szczegóły na ich temat znajdziesz klikając tutaj >>

Jeśli masz już adres zarejestrowany (domena) pomożemy Ci skierować go w odpowiednie miejsce, tak aby strona działała pod tym adresem. Jeśli domeny jeszcze nie masz zarejestrujesz ją bezpłatnie na okres 1 roku. Po roku odnawiasz ją niezależnie od opłat abonamentowych za stronę. Nie musisz domeny odnawiać jeśli z jakiegoś powodu zrezygnujesz z prowadzenia strony.

Czas realizacji uzależniony jest przede wszystkim od tego w jakim czasie dostarczysz nam komplet treści do Twojej przyszłej strony. Od momentu ich otrzymania stronę otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych. Od tej chwili liczony będzie okres abonamentowy.

Po zamówieniu i opłaceniu usługi czekamy na przesłanie materiałów do realizacji strony. Przygotuj więc:

 • Teksty na stronę główną i podstrony (wprowadzamy treści łącznie dla maksymalnie 5 stron witryny)
 • Ewentualne grafiki takie jak logo, zdjęcia, itp… Jeśli zdjęć nie masz, nie martw się, dobierzemy je dla Ciebie.
 • Wszelkie uwagi dotyczące np. preferowanej kolorystyki, ogólnej stylistyki czy targetu (kto jest głównym adresatem/odbiorcą treści na stronie).

Ten zestaw informacji pozwoli nam przygotować odpowiednią dla Ciebie stronę, z którą dalej będziesz mógł wygodnie pracować.

Świetnie. Wyślij wiadomość na i napisz jakich dodatkowych informacji potrzebujesz.

Uruchom własną stronę internetową

Wystartuj z lepszej pozycji wybierając webSTART!

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Przewiń do góry
Zagraj i Wygraj kurs online lub MEGA PAKIET!

Zdobywaj punkty i odbierz praktyczne nagrody w postaci wybranego kursu online, np. budowy strony, sklepu czy SEO lub dostęp do WSZYSTKICH KURSÓW!