STRONA WWW, SKLEP

Skuteczny rozwój twojego biznesu!

 • Niesamowity system CMS, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła
 • Niczym nie skrępowana edycja i zarządzanie witryną. Zmienisz co chcesz i jak chcesz bez kodowania
 • Hosting, domena .pl i certyfikat SSL na rok bezpłatnie!
"Wybór pakietu webSTART opracowanego przez Krzysztofa, to była najlepsza decyzja. Komfort pracy i jakość jaką zapewnia strona oraz hosting jest nie do opisania."
Magdalena Prała
"Decydując się na webSTART nie oczekiwałem za tak niską cenę wiele, ale to co otrzymałem mocno mnie zaskoczyło. Nie mam sztucznych ograniczeń, z którymi musiałem wcześniej się zmagać sądząc, że to norma. Polecam!"
Mariusz Turkawski

zamów pakiet webstart

Jeśli chcesz dla strony zarejestrować także domenę, zrobisz to za 0 zł zaraz po złożeniu zamówienia.

ODBIERZ WITRYNĘ DO EDYCJI

Zmień treści, wstaw własne zdjęcia i gotowe. Swoją nową stronę możesz rozbudowywać jak tylko zechcesz!

POZYSKUJ NOWYCH KLIENTÓW

Twoja witryna pomoże Ci skuteczniej docierać do nowych odbiorców i zmieniać ich w Klientów.

Pakiet webSTART z hostingiem do wyboru

Zamawiając pakiet webSTART możesz wykorzystać dostęp do konta hostingowego klasycznego lub zarządzanego WordPress’a. Ty decydujesz. Wybierając konto klasyczne otrzymasz je na cały rok za 0 zł, wybierając zarządzany hosting WordPress otrzymasz go na 2 miesiące. Poznaj obie serie:

"Próbowałem na Wix, Webwave, a nawet zleciłem wykonanie strony na Oferteo. W końcu trafiłem na JZS. WordPress ze swoimi możliwościami jest bezkonkurencyjny, a konto z narzędziami SEO dla laika, jest niesamowite. Jestem całkowicie niezależny pomimo, że nie mam doświadczenia w prowadzeniu strony czego mocno się obawiałem. Polecam webSTART każdemu kto chce niewielkim kosztem uruchomić własną, profesjonalną stronę. Skoro ja potrafiłem, potrafi każdy."
Marek Skrzypiec
Biuro Rachunkowe Unitax Finance

Jak może wyglądać Twoja Strona?

Twoja przyszła strona internetowa będzie prezentowała się świetnie, a co najważniejsze da Ci większą elastyczność i możliwości niż wielokrotnie droższe witryny realizowane przez zewnętrzne agencje lub przy wykorzystaniu dostępnych kreatorów onLine. 

Wybierz spośród dziesiątek niesamowitych propozycji, tą jedną, która będzie najbliższa Twoim potrzebom i preferencjom. Następnie zmień co tylko zechcesz w niezwykle prosty sposób. Dodawaj własne treści, zdjęcia, filmy, modyfikuj układ, kolorystykę, dodawaj lub usuwaj działy strony, uruchom sklep internetowy. Możesz zmienić dosłownie wszystko bez wpisania choćby linijki kodu. Wybierz bazę dla swojej strony, a następnie podaj jej nazwę w trakcie składania zamówienia na pakiet webSTART.

Co znajdziesz w pakiecie?

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Do wyboru masz różne konta hostingowe

Hosting Klasyczny

 • Konto hostingowe BLUE - Rekomendowane dla stron firmowych czy blogów. Bardzo wydajne serwery i doskonale zabezpieczone środowisko. Możliwość zmiany pakietu na wyższy w dowolnym momencie.
 • Bezpłatna rejestracja domeny (.pl, .com.pl, .eu) na okres 1 roku.
 • Bezpłatny Certyfikat SSL - zabezpieczający Twoją stronę.
 • W cenie pakietu konto na 1 rok

lub

Hosting Zarządzany WordPress

 • Konto hostingowe premium WP Lite - Konto rekomendowane dla stron firmowych i niewielkich sklepów. Usługa wykorzystująca najnowsze technologie LiteSpeed, PHP 7.3, HTTP/2, QUIC. To niewiarygodnie szybkie i wydajne konto hostingowe klasy Premium przeznaczone dla stron i sklepów działających na WordPressie.
 • Bezpłatna rejestracja domeny (.pl, .com.pl, .eu) na okres 1 roku.
 • Narzędzia SEO - W ramach usługi hostingu WP Light otrzymasz bezpłatny dostęp do narzędzi analizujących Twoją stronę pod kątem optymalizacji SEO. Dzięki temu nie musisz wynajmować drogich agencji żeby systematycznie badać swoją witrynę.
 • Bezpłatny Certyfikat SSL - zabezpieczający Twoją stronę.
 • W cenie pakietu konto na 2 miesiące

Częste pytania

Nie. To jednorazowa opłata. W zamian otrzymujesz świetnie przygotowane środowisko do dalszej pracy ze stroną, a także konto hostingowe na rok lub 2 miesiące (w zależności od tego jakie konto wybierzesz).
Jeśli zarejestrujesz także domenę, co możesz zrobić bezpłatnie, to będzie ona odnawiana raz na rok, np. domena z rozszerzeniem .pl to koszt 59 zł netto / rok. Odnowienie dopiero po pierwszych 12 miesiącach.

Od momentu uruchomienia serwera i domeny jest to zazwyczaj nie więcej niż 24 godziny (dni robocze). Po złożeniu i opłaceniu zamówienia poczekaj na kontakt z naszej strony.

Pakiet webSTART to zestaw oferowany razem z kontem hostingowym. Dzięki temu możesz pełniej wykorzystać potencjał własnej witryny i skuteczniej prowadzić biznes w Internecie. Konto hostingowe otrzymujesz bezpłatnie na okres roku lub 2 miesięcy. Jeśli pomimo tego chcesz stronę uruchomić na innym serwerze, który spełnia warunki techniczne, to taka operacja wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 100 zł.

Oczywiście. Pakiet daje Ci niesamowitą elastyczność. Możesz uruchomić bloga, stronę prywatną, stronę firmową, a także sklep internetowy czy inny rodzaj serwisu. Możesz łączyć różne rodzaje stron ze sobą, np. uruchomić stronę firmową, a przy niej dział sklepu. Nie masz narzuconych sztywnych ram jak w przypadku usług działających w modelu SaaS (kreatory stron, platformy ecommerce, itp.).

Uruchomisz sklep, który będzie posiadał wszystko co potrzebne do prowadzenia sprzedaży w Internecie.

Masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością. Możesz sprzedawać produkty fizyczne, cyfrowe lub usługi albo wszystko na raz. 

W przypadku sklepu internetowego sugerujemy konto hostingowe WPLight

TAK. Masz dostęp do wszystkiego co znajduje się na koncie hostingowym, a więc także do wszystkich plików swojej strony. 

Tak. Pakiet zapewnia Ci profesjonalne konto hostingowe. Możesz więc zakładać konta email we własnej domenie.

Nie widzimy potrzeby stosowania tego typu praktyk. Jeśli będziesz zadowolony z funkcjonowania swojej strony wierzymy, że docenisz naszą pracę, a także narzędzia dostępne do Twojej dyspozycji i zostaniesz z nami dłużej z własnej woli.

Tak. Po zamówieniu pakietu zostanie do Ciebie wysłana na podany adres email.

Nie ma problemu. Napisz na adres kontakt@jak-zrobic-strone.pl

paypal
Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

"Nie sztuką jest stworzyć stronę internetową. Sztuką jest zaplanować i poprowadzić jej rozwój w taki sposób, aby przynosiła satysfakcję Tobie, odwiedzającym i przeobrażała ich w lojalnych Klientów."

pakiet webstart

Polubisz Swoją Stronę

Mając odpowiednie narzędzia i dobrze przygotowane środowisko do pracy jesteś w stanie samodzielnie poprowadzić swoją stronę  oszczędzając przy tym czas i znaczne środki finansowe.

JZS - Jak Zrobić Stronę Internetową 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Przewiń do góry
Kurs WordPress

Kurs Budowy Stron WWW

Najnowsza edycja 2019 – ponad 24 godzin materiałów wideo