Proste metody, instrukcje krok po kroku, porady i filmy...

STRONA WWW, SKLEP

BONUS: Dostęp do Kursu budowy stron online!

 • Niesamowity system CMS, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła
 • Niczym nie skrępowana edycja i zarządzanie witryną. Zmienisz co chcesz i jak chcesz bez kodowania
 • Bezpłatny dostęp do najbardziej rozbudowanego i aktualnego kursu WordPress w Sieci!
 • Hosting, domena .pl i certyfikat SSL na rok bezpłatnie!
"Wybór pakietu webSTART opracowanego przez Krzysztofa, to była najlepsza decyzja. Komfort pracy i jakość jaką zapewnia strona oraz hosting jest nie do opisania."
Magdalena Prała
"Decydując się na webSTART nie oczekiwałem za tak niską cenę wiele, ale to co otrzymałem mocno mnie zaskoczyło. Nie mam sztucznych ograniczeń, z którymi musiałem wcześniej się zmagać sądząc, że to norma. Polecam!"
Mariusz Turkawski

zamów pakiet webstart

Dla swojej strony możesz zarejestrować także domenę, zrobisz to za 0 zł zaraz po złożeniu zamówienia.

ODBIERZ WITRYNĘ DO EDYCJI

Potem zmień treści, wstaw własne zdjęcia i gotowe. Stronę możesz rozbudowywać jak tylko zechcesz!

NAUCZYSZ SIĘ WSZYSTKIEGO

Pakiet webSTART to także rozbudowany kurs online dotyczący budowy i pracy ze stroną! Czego chcieć więcej?

Pakiet webSTART z hostingiem jaki chcesz

Zamawiając pakiet webSTART wybierz dostęp do konta hostingowego klasycznego lub zarządzanego WordPress. Ty decydujesz! Wybierając konto klasyczne otrzymasz je aż na cały rok bezpłatnie. Wybierając zarządzany hosting WordPress otrzymasz go na 3 miesiące.
Poznaj obie serie:

"Próbowałem na Wix, Webwave, a nawet zleciłem wykonanie strony na Oferteo. W końcu trafiłem na JZS. WordPress ze swoimi możliwościami jest bezkonkurencyjny, a konto z narzędziami SEO dla laika, jest niesamowite. Jestem całkowicie niezależny pomimo, że nie mam doświadczenia w prowadzeniu strony czego mocno się obawiałem. Polecam webSTART każdemu kto chce niewielkim kosztem uruchomić własną, profesjonalną stronę. Skoro ja potrafiłem, potrafi każdy."
Marek Skrzypiec
Biuro Rachunkowe Unitax Finance

Co znajdziesz w pakiecie?

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Do wyboru masz różne konta hostingowe

Hosting Klasyczny

 • Konto hostingowe BLUE - Rekomendowane dla stron firmowych czy blogów. Bardzo wydajne serwery i doskonale zabezpieczone środowisko. Możliwość zmiany pakietu na wyższy w dowolnym momencie.
 • Bezpłatna rejestracja domeny (.pl, .com.pl, .eu) na okres 1 roku.
 • Bezpłatny Certyfikat SSL - zabezpieczający Twoją stronę.
 • W cenie pakietu konto na 1 rok

lub

Hosting Zarządzany WordPress

 • Konto hostingowe premium WP Lite - Konto rekomendowane dla stron firmowych i niewielkich sklepów. Usługa wykorzystująca najnowsze technologie LiteSpeed, PHP 7.3, HTTP/2, QUIC. To niewiarygodnie szybkie i wydajne konto hostingowe klasy Premium przeznaczone dla stron i sklepów działających na WordPressie.
 • Bezpłatna rejestracja domeny (.pl, .com.pl, .eu) na okres 1 roku.
 • Narzędzia SEO - W ramach usługi hostingu WP Light otrzymasz bezpłatny dostęp do narzędzi analizujących Twoją stronę pod kątem optymalizacji SEO. Dzięki temu nie musisz wynajmować drogich agencji żeby systematycznie badać swoją witrynę.
 • Bezpłatny Certyfikat SSL - zabezpieczający Twoją stronę.
 • W cenie pakietu konto na 2 miesiące

Jak może wyglądać Twoja Strona Startowa?

Twoja przyszła strona internetowa będzie prezentowała się świetnie, a co najważniejsze da Ci większą elastyczność i możliwości niż wielokrotnie droższe witryny realizowane przez zewnętrzne agencje lub przy wykorzystaniu dostępnych kreatorów onLine. 

Wybierz spośród dziesiątek niesamowitych propozycji, tą jedną, która będzie najbliższa Twoim potrzebom i preferencjom. Następnie zmień co tylko zechcesz w niezwykle prosty sposób. Dodawaj własne treści, zdjęcia, filmy, modyfikuj układ, kolorystykę, dodawaj lub usuwaj działy strony, uruchom sklep internetowy. Możesz zmienić dosłownie wszystko bez wpisania choćby linijki kodu. Wybierz bazę dla swojej strony, a następnie podaj jej nazwę w trakcie składania zamówienia na pakiet webSTART.

Częste pytania

Nie. To jednorazowa opłata. W zamian otrzymujesz świetnie przygotowane środowisko do dalszej pracy ze stroną, a także konto hostingowe na rok lub 3 miesiące (w zależności od tego jakie konto wybierzesz).
Jeśli zarejestrujesz także domenę, to będzie ona odnawiana raz na rok, np. domena z rozszerzeniem .pl to koszt 59 zł netto / rok. Odnowienie dopiero po pierwszych 12 miesiącach.

Od momentu uruchomienia serwera i domeny jest to zazwyczaj nie więcej niż 24 godziny (dni robocze). Po złożeniu i opłaceniu zamówienia poczekaj na kontakt.

Dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo. Zamawiając pakiet webSTART masz bezpłatny dostęp do niesamowitego kursu budowy stron online. Jego opis znajdziesz na stronie Kurs WordPress.

Pakiet webSTART to zestaw oferowany razem z kontem hostingowym. Dzięki temu możesz pełniej wykorzystać potencjał własnej witryny i skuteczniej prowadzić biznes w Internecie. Konto hostingowe otrzymujesz bezpłatnie na okres roku lub 3 miesięcy. Jeśli pomimo tego chcesz stronę uruchomić na innym serwerze, który spełnia warunki techniczne, to taka operacja wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 100 zł.

Oczywiście. Pakiet daje Ci niesamowitą elastyczność. Możesz uruchomić bloga, stronę prywatną, stronę firmową, a także sklep internetowy czy inny rodzaj serwisu. Możesz łączyć różne rodzaje stron ze sobą, np. uruchomić stronę firmową, a przy niej dział sklepu. Nie masz narzuconych sztywnych ram jak w przypadku usług działających w modelu SaaS (kreatory stron, platformy ecommerce, itp.).

Uruchomisz sklep, który będzie posiadał wszystko co potrzebne do prowadzenia sprzedaży w Internecie.

Masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością. Możesz sprzedawać produkty fizyczne, cyfrowe lub usługi albo wszystko na raz. 

W przypadku sklepu internetowego sugerujemy konto hostingowe WPPlus

TAK. Masz dostęp do wszystkiego co znajduje się na koncie hostingowym, a więc także do wszystkich plików swojej strony. 

Tak. Pakiet zapewnia Ci profesjonalne konto hostingowe. Możesz więc zakładać konta email we własnej domenie.

Nie widzimy potrzeby stosowania tego typu praktyk. Jeśli będziesz zadowolony z funkcjonowania swojej strony wierzymy, że docenisz naszą pracę, a także narzędzia dostępne do Twojej dyspozycji i zostaniesz z nami dłużej z własnej woli.

Tak. Po zamówieniu pakietu zostanie do Ciebie wysłana na podany adres email.

Jestem do Twojej dyspozycji. Przejdź do działu kontakt i wyślij swoje pytania. Możesz także zadzwonić pod numer 514 625 008

paypal
Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

"Nie sztuką jest stworzyć stronę internetową. Sztuką jest zaplanować i poprowadzić jej rozwój w taki sposób, aby przynosiła satysfakcję Tobie, odwiedzającym i przeobrażała ich w lojalnych Klientów."

pakiet webstart

Polubisz Swoją Stronę

Mając odpowiednie narzędzia i dobrze przygotowane środowisko do pracy jesteś w stanie samodzielnie poprowadzić swoją stronę  oszczędzając przy tym czas i znaczne środki finansowe.

JZS - Jak Zrobić Stronę Internetową 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona używa plików cookies aby zapewnić Ci najlepszą jakość korzystania tej witryny. Zgadzając się, akceptujesz użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Przewiń do góry

Kurs Budowy Strony