STRONA WWW

Skuteczny rozwój twojego biznesu!

 • Niesamowity system CMS, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła
 • Niczym nie skrępowana edycja i zarządzanie witryną. Zmienisz co chcesz i jak chcesz bez znajomości kodowania
 • Hosting Klasy Premium z narzędziami SEO, po to aby Twoja strona pięła się w wynikach wyszukiwania i pozyskiwała nowych Klientów

395 zł

295 zł

z podatkiem VAT

"Wybór pakietu webSTART opracowanego przez Krzysztofa, to była najlepsza decyzja. Komfort pracy i jakość jaką zapewnia strona oraz hosting jest nie do opisania."
Magdalena Prała
"Decydując się na webSTART nie oczekiwałem za tak niską cenę wiele, ale to co otrzymałem mocno mnie zaskoczyło. Nie mam sztucznych ograniczeń, z którymi musiałem wcześniej się zmagać sądząc, że to norma. Polecam!"
Mariusz Turkawski

zamów pakiet webstart

Jeśli chcesz dla strony zarejestrować także domenę, zrobisz to za 0 zł zaraz po złożeniu zamówienia.

ODBIERZ WITRYNĘ DO EDYCJI

Zmień treści, wstaw własne zdjęcia i gotowe. Swoją nową stronę możesz rozbudowywać jak tylko zechcesz!

POZYSKUJ NOWYCH KLIENTÓW

Twoja witryna pomoże Ci skuteczniej docierać do nowych odbiorców i zmieniać ich w Klientów.

pakiet webStart z narzędziami SEO

Strona WWW bez ruchu, a więc potencjalnych Klientów jest całkowicie bezwartościowa. W pakiecie otrzymujesz bezpłatnie na 5 miesięcy konto hostingowe Premium z niesamowitymi narzędziami SEO, które pomogą Ci wspiąć się wysoko w wynikach wyszukiwania Google.

"Próbowałem na Wix, Webwave, a nawet zleciłem wykonanie strony na Oferteo. W końcu trafiłem na JZS. WordPress ze swoimi możliwościami jest bezkonkurencyjny, a konto z narzędziami SEO dla laika, jest niesamowite. Jestem całkowicie niezależny pomimo, że nie mam doświadczenia w prowadzeniu strony czego mocno się obawiałem. Polecam webSTART każdemu kto chce niewielkim kosztem uruchomić własną, profesjonalną stronę. Skoro ja potrafiłem, potrafi każdy."
Marek Skrzypiec
Biuro Rachunkowe Unitax Finance

Jak może wyglądać Twoja Strona?

Twoja przyszła strona internetowa będzie prezentowała się świetnie, a co najważniejsze da Ci większą elastyczność i możliwości niż wielokrotnie droższe witryny realizowane przez zewnętrzne agencje lub przy wykorzystaniu dostępnych kreatorów onLine. 

Wybierz spośród dziesiątek niesamowitych propozycji, tą jedną, która będzie najbliższa Twoim potrzebom i preferencjom. Następnie zmień co tylko zechcesz w niezwykle prosty sposób. Dodawaj własne treści, zdjęcia, filmy, modyfikuj układ, kolorystykę, dodawaj lub usuwaj działy strony, uruchom sklep internetowy. Możesz zmienić dosłownie wszystko bez wpisania choćby linijki kodu. Wybierz bazę dla swojej strony, a następnie podaj jej nazwę w trakcie składania zamówienia na pakiet webSTART.

Co znajdziesz w pakiecie?

 • Konto hostingowe premium WP Lite na 3 miesiące - Usługa wykorzystująca najnowsze technologie LiteSpeed, PHP 7.3, HTTP/2, QUIC. To niewiarygodnie szybkie i wydajne konto hostingowe klasy Premium przeznaczone dla stron i sklepów działających na WordPressie. To konto znacząco zwiększa szanse na sukces Twojego projektu - Więcej szczegółów na stronie Hosting WordPress.
  lub
  alternatywnie Klasyczne konto hostingowe BLUE na okres 3 miesięcy. Ważne: w przypadku klasycznego konta BLUE nie będzie dostępu do audytów bezpieczeństwa i audytów SEO. Więcej szczegółów na stronie: Hosting
 • Narzędzia SEO - W ramach usługi hostingu WP Light otrzymasz bezpłatny dostęp do narzędzi analizujących Twoją stronę pod kątem jej optymalizacji SEO. Dzięki temu nie musisz wynajmować drogich agencji żeby przeanalizować swoją witrynę. Konto hostingowe WP Light będzie to robiło systematycznie dla Ciebie bez dodatkowych opłat.
 • Bezpłatna rejestracja domeny (.pl, .com.pl, .eu) na okres 1 roku.
 • Bezpłatny Certyfikat SSL - zabezpieczający Twoją stronę. Twoja witryna będzie oznaczana w przeglądarkach takich jak Chrome od Google jako bezpieczna, co pozytywnie wpłynie na poziom zaufania Twoich Klientów do Ciebie i Twojej firmy. Certyfikat SSL ma również pozytywny wpływ na pozycje w wyszukiwarce jakie zajmie ostatecznie Twoja witryna.
 • Zainstalowany i skonfigurowany WordPress w najnowszej wersji. To doskonały system zarządzania treścią, którego udział w światowym rynku systemów CMS wynosi aż 60% (dane W3Techs z 2 lutego 2019). Korzystają z niego takie marki jak BBC, Disney, Boomberg, Microsoft, NASA, New York Times, Sony... nawet Facebook, wymieniać dalej? WordPress napędza aż 33% stron internetowych, a to oznacza, że prawie co trzecia witryna jaką przeglądasz w Internecie wykorzystuje właśnie ten system. Dzięki tak olbrzymiej popularności masz dostęp do blisko 100 000 rozszerzeń i dodatków z czego połowa to rozszerzenia bezpłatne. Możesz przeobrazić swoją stronę w dowolny rodzaj serwisu: wizytówka, blog, sklep internetowy, serwis informacyjny itd... Twoja strona będzie się zmieniać razem z Twoim biznesem
 • Zainstalowaną i wstępnie skonfigurowaną stronę z motywem graficznym umożliwiającym Ci dowolną edycję i modyfikację wyglądu oraz treści. Stronę dostosujesz w niezwykle prosty sposób do własnych potrzeb. Nie musisz być informatykiem. Wystarczy że potrafisz obsługiwać swój komputer i korzystać z przeglądarki stron WWW.
 • Zainstalowane i skonfigurowane wyselekcjonowane rozszerzenia mające realny wpływ na komfort, szybkość i wygodę zarządzania stroną, na jej optymalizację pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach, bezpieczeństwo a także zgodność z RODO.
 • Dodatkowe bonusy: otrzymasz możliwość zakupu kursu WordPress w ceni niższej o 100 zł

Częste pytania

Nie. Jest to jednorazowa opłata. W zamian otrzymujesz dobrze przygotowane środowisko do dalszej pracy ze stroną, a także konto hostingowe na okres 5 miesięcy. Dopiero po tym czasie pojawi się opłata za przedłużenie konta hostingowego. W przypadku konta WPLight jest to 45 zł netto, a w przypadku klasycznego hostingu Blue 25 zł netto.
Jeśli zarejestrujesz także domenę, co możesz zrobić bezpłatnie, to będzie ona odnawiana raz na rok, np. domena z rozszerzeniem .pl czy .com, to koszt 59 zł netto / rok.

Od momentu rejestracji domeny (możesz ją zarejestrować bezpłatnie) lub przeniesienia jej z innej firmy (jeśli domenę już masz) jest to zazwyczaj nie więcej niż 48 godzin (dni robocze). Po złożeniu i opłaceniu zamówienia poczekaj na kontakt z naszej strony. Jako, że baza do dalszej pracy ze stroną będzie konfigurowana indywidualnie możemy mieć dodatkowe pytania.

Pakiet webSTART to zestaw oferowany razem z kontem hostingowym. Dzięki temu możesz pełniej wykorzystać potencjał własnej witryny. Konto hostingowe otrzymujesz bezpłatnie na okres 3 miesięcy, po tym czasie jeśli nie będziesz odnawiać konta możesz swoją stronę przenieść w inne miejsce.

Oczywiście. Pakiet daje Ci niesamowitą elastyczność. Możesz uruchomić bloga, stronę prywatną, stronę firmową, a także sklep internetowy czy inny rodzaj serwisu. Możesz także łączyć różne rodzaje stron ze sobą, np. uruchomić stronę firmową, a przy niej dział sklepu. Nie masz narzuconych sztywnych ram jak w przypadku usług działających np. w modelach SaaS (kreatory stron, platformy ecommerce, itp.).

Uruchomisz sklep, który będzie posiadał wszystko co potrzebne jest do prowadzenia skutecznej sprzedaży w Internecie.

Masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością. Możesz sprzedawać produkty fizyczne, cyfrowe lub usługi albo wszystko na raz. Demo przykładowego sklepu możesz zobaczyć pod adresem sklep-demo.lbiz.pl. Twój może wyglądać docelowo zupełnie inaczej. Sam o tym zdecydujesz.

Bezwzględnie TAK. Masz dostęp do wszystkiego co znajduje się na koncie hostingowym, a więc także do wszystkich plików swojej strony. Możesz je w każdej chwili pobrać lub przenieść w inne miejsce.

Tak. Pakiet zapewnia Ci profesjonalne konto hostingowe dedykowane WordPressowi lub klasyczne (decydujesz jakie wybierzesz). Możesz więc zakładać konta email we własnej domenie.

Te narzędzia są dostępne tylko na koncie hostingowym WPLight lub innym z tej serii dla WordPress'a. Jeśli zdecydujesz się na klasyczny hosting, wówczas nie będziesz mieć do nich dostępu. Dlatego zdecydowanie rekomenduję wybór konta WPLight.

Różnice są znaczące. Przede wszystkim konto WPLight to usługa z serii kont Premium, których szczegółowy opis znaleźć można tutaj. To specjalny hosting przeznaczony wyłącznie dla WordPress'a oferujący wyjątkowe narzędzia, takie jak audyty bezpieczeństwa, audyty SEO czy rozbudowane zarządzanie systemem strony. Jest także idealnie zoptymalizowane dla WordPress'a dzieki czemu WordPress na tych kontach działa zdecydowanie wydajniej niż na standardowym hostingu. Konto klasyczne Blue tego typu usług nie oferuje. Szczegóły na temat kont klasycznych znaleźć można tutaj.

Jeśli chodzi o rekomendację, to jeśli planujesz uruchomić jedną stronę na WordPressie i chcesz w pełni wykorzystać olbrzymi potencjał usługi, zdecydowanie rekomenduję WPLight. Po 5 miesiącach jeśli stwierdzisz że nie wykorzystujesz możliwości tej usługi, możesz przeskoczyć na klasyczny hosting. Wystarczy wysłać nam taką dyspozycję.

Z kolei jeśli od razu planujesz uruchomienie np. dwóch stron lub większej ich ilości, a do tego będą to strony działające na różnych systemach CMS wówczas wybierz konto klasyczne Blue, które jest świetną, uniwersalną usługą hostingową umożliwiającą hostowanie różnych systemów.

Jak najbardziej. Wystarczy wysłać do nas odpowiednią dyspozycję takiej zmiany, a my wykonamy bezpłatnie migrację strony na nowe środowisko hostingowe.

Nie widzimy potrzeby stosowania tego typu praktyk. Jeśli będziesz zadowolony z funkcjonowania swojej strony wierzymy, że docenisz naszą pracę, a także narzędzia dostępne do Twojej dyspozycji i zostaniesz z nami dłużej z własnej woli. W dowolnej chwili możesz zabrać swoją stronę i przenieść ją w inne miejsce. Konta hostingowego, ani domeny nie musisz przedłużać jeśli nie zechcesz.

Tak. Po zamówieniu pakietu zostanie do Ciebie wysłana na podany adres email.

Nie ma problemu. Napisz na adres kontakt@jak-zrobic-strone.pl

paypal
Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko

"Nie sztuką jest stworzyć stronę internetową. Sztuką jest zaplanować i poprowadzić jej rozwój w taki sposób, aby przynosiła satysfakcję Tobie, odwiedzającym i przeobrażała ich w lojalnych Klientów."

pakiet webstart

Polubisz Swoją Stronę

Mając odpowiednie narzędzia i dobrze przygotowane środowisko do pracy jesteś w stanie samodzielnie poprowadzić swoją stronę  oszczędzając przy tym czas i znaczne środki finansowe.

JZS - Jak Zrobić Stronę Internetową 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Przewiń do góry
Kurs WordPress

Kurs Budowy Stron WWW

Najnowsza edycja 2019 – ponad 24 godzin materiałów wideo