Jak założyć własny sklep z koszulkami – Jak sprzedawać własne grafiki

Tym razem coś dla nieco węższego grona zainteresowanych, czyli dla grafików, fotografów, osób które potrafią stworzyć w programie graficznym coś co może podobać się nie tylko im samym ale także osobom trzecim. Dlaczego nie wykorzystać swoich umiejętności i nie stworzyć własnego sklepu z koszulkami?
Nadruki na odzieży zwłaszcza na wspomnianych właśnie koszulkach czy bluzach cieszą się dużym zainteresowaniem. Trudno więc się dziwić, że sklepów z tego typu asortymentem jest bardzo dużo co nie znaczy że nie możesz uruchomić własnego z unikalnymi projektami. To własnie one stanowią siłę bo o ile koszulek jako takich jest wszędzie na pęczki o tyle Twój projekt nadruku jest tylko Twój i tylko Ty możesz go zaproponować innym. Masz produkt, którego tak naprawdę nie ma nikt inny poza Tobą!

Sklep z koszulkami może uruchomić dosłownie każdy traktując to jako sposób na życie, albo po prostu jako dodatek do innej działalności czy rodzaj hobby, na którym można przy okazji zarobić. Motywacji jest wiele, ale nie będę się nad nimi rozwodził. Jeśli masz własną, a do tego potrafisz zrobić fajny nadruk, chociażby w ciekawy sposób opracowując typografię dla śmiesznego hasła, to jest szansa, że taki sklep będzie miał rację bytu i warto poświęcić temu odrobinę swojego czasu. Zwłaszcza, że jedyne co inwestujesz w taki sklep, to wyłącznie swój czas! Tak, tak. Sklep z koszulkami możesz założyć w 100% bez żadnych opłat, a w tym artykule dowiesz się jak to zrobić bez inwestowania ani złotówki.

Co jest potrzebne do uruchomienia sklepu z koszulkami?

Tak naprawdę to czego potrzebujesz to chęci i odrobiny umiejętności posługiwania się programami graficznymi. Jeśli to jest, wówczas całą resztę znajdziesz na PrintLander.pl. Odzież, produkcje nadruków i całą logistykę związaną z obsługą zamówień bierze na siebie platforma, a Ty dodajesz nowe projekty, tworzysz na ich bazie produkty i nimi zarządzasz, promujesz wśród rodziny, znajomych czy szerzej, jeśli masz takie możliwości. Jeśli Twoje prace są ciekawe, to dodatkowo masz szansę na to aby platforma promowała Twoje produkcje, a Ty nie będziesz ponosić z tego tytułu żadnych opłat!
Zasada działania jest banalnie prosta:

1. Po rejestracji na www.printlander.pl zakładasz sklep, który ma swój własny adres np. jzs-design.printlander.pl. To pod tym adresem będziesz miał swoje produkty.
2. Ładujesz swoje pliki z projektami nadruków.
3. Decydujesz na jakich nośnikach maja być sprzedawane, np. na koszulce damskiej, męskiej, dziecięcej, na bluzie, kubku itp…
4. Sam decydujesz o cenie końcowej narzucając własną marżę, która będzie Twoim zarobkiem.
5. Publikujesz i i czekasz na zatwierdzenie przez moderatorów.
6. Promujesz własnymi kanałami.

To wszystko co musisz zrobić! Cała reszta zwyczajnie Cię nie interesuje. Nie interesuje Cię obsługa Klienta, magazynowanie, drukowanie i całe to zamieszanie z tym związane. Twoim jedynym zmartwieniem jest projektowanie rzeczy ciekawych, intrygujących, atrakcyjnych, jednym słowem takich, które mają szansę znaleźć kupca. Im więcej projektów tym większa szansa na sprzedaż, bo na jednym czy 5 projektach majątku nie zbijesz. Decydując się na taką formę działalności i prowadzenia sklepu z koszulkami sukcesywnie rób swoje, wrzucaj regularnie nowe projekty, a po pewnym czasie zacznie to procentować. Potrzeba trochę czasu na pojawienie się w wyszukiwarkach, na zbudowanie konkretnej kolekcji, ale to działa i wytrwali na tym zyskują.

Więcej informacji znajdziesz na stronie platformy pod adresem: www.printlander.pl

Jak założyć własny sklep z koszulkami – Jak sprzedawać własne grafiki
Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o